Skocz do zawartości

Akcja BEZPIECZNE WAKACJE 2012


przyczepy-wiola

Rekomendowane odpowiedzi

Już od 2 Kwietnia rozpoczynamy II edycję akcji: "BEZPIECZNE WAKACJE".

 

Poprzednia edycja ku mojemu zaskoczeniu cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród forumowiczów dlatego postanowiłem również w tym roku podjąć się tej inicjatywy.

 

W tym roku zaczynamy wcześniej, zrobiło się ciepło, niektórzy z was pewnie już kombinują żeby wyrwać się na kemping ;)

 

Przeglądy będą się odbywały w serwisie znajdującym się przy fabryce naszych przyczep w Knurowie, serwis jest dość duży tak więc nie będzie problemów z obsługą nawet największych przyczep:

 

 

23642445.jpg

 

2012-03-16%252013.54.35.jpg

 

 

2012-03-16%252013.54.52.jpg

 

 

Przegląd będzie obejmował:

 

-kontrolę podłogi i połączenia elementów ramy (mocowanie osi, podłużnice, połączenia śrubowe i spawy)

-kontrolę i regulację układu hamulcowego

-kontrolę instalacji elektrycznej oświetlenia zewnętrznego

-stan powłoki ocynku lub innych zabezpieczeń antykorozyjnych

 

Oględziny:

 

Urządzenia najazdowego (kontrola zaczepu, luzy na tulejach ślizgowych, pomiar grubości suwadła, stan smaru, sprawność i szczelność amortyzatora).

Osi ( stan okładzin hamulcowych, czyszczenie tarcz kotwicznych i bębnów, kontrola łożysk, test sprawności hamulców na drodze, stan ogumienia, sprawność linek hamulcowych).

 

 

Na każdą przyczepę mam zamiar przeznaczyć co najmniej 2-3 godziny.

 

Patronat nad akcją:

Portal Karawaning.pl, AL-KO Kober i BPW Polska.

 

Uczestnicy akcją mogą liczyć na:

 

Karawaning.pl - będzie informacja na stronie głównej i publikacja artykułu na temat przeglądów

AL-KO Polska: rabat 20% na częśći materiały dot. serwisowania przyczep, artykuł dotyczący bezpieczeństwa przyczep, koszulki, czapki, smycze i inne gadżety

BPW Polska: materiały dot. serwisu, rabat na części dla forumowiczów - około 15%

Z naszej strony będzie serwis, przeglądy, poczekalnia dla klientów z dziećmi (TV, Grill, Altanka).

Rabat 15% na podzespoły firmy Knott.

Rabat na pozostałe usługi serwisowe - 30%

 

Wspólnie z AL-KO i BPW opracujemy dla was poradnik jak postępować z przyczepą, jak wykonywać podstawowe naprawy i przeglądy eksploatacyjne.

 

Na miejscu mamy ładny ogródek letni gdzie można usiąść, zrobić grilla, jest też pokój zabaw dla dzieci, internet itp.

Jak będą chętni to możemy zrobić też małą wycieczkę po halach produkcyjnych i pokażę wam jak powstaje przyczepa od podstaw ;)

 

P.S Pewnie czegoś zapomniałem więc będę dopisywał informację cyklicznie ;)

 

 

Pozdrawiam

 

Ariel Grabowski

ariel.grabowski@przcyzepy-wiola.eu

tel: 032 232 19 65 wew. 22 lub 696 467 010

44-190 Knurów ul. Przemysłowa 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Brawa dla firmy za dotrzymanie obietnicy i objęcie forumowiczów tą akcją.

Ja się od razu zgłaszam jako chętny.

Mam nadzieję, że po zeszłorocznym przeglądzie w tym roku przyczepka będzie wymagała jedynie drobnych regulacji...

 

Ariel czy wy sprzedajecie też lusterka na samochody ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też!!, Ja też!!! Już proszę mnie do kolejki zapisać :-) W tym roku mniej wyjazdów służbowych, łatwiej będzie termin dopasować :-) Nowa przyczepka, trzeba na pewno przyjrzeć się hamulcom i zaczepowi.... :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,a jaki jest koszt samego przeglądu?

 

0zł ;)

 

Ariel ! a dałoby radę zrobić taką akcję "gdzieś w terenie" ? W jakiejś zaprzyjaźnionej stacji czy u jakiegoś innego dealera ?

 

Mam pewne plany co do centralnej Polski, do końca kwietnia będę znał szczegóły i dam znać ;)

 

TOMII, dla Ciebie szczególne podziękowania, zgodziłeś się patronować tę akcję w imieniu waszego portalu karawaning.pl i postaram się was nie zawieźć.

Masz u mnie 0,5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sprawa ja kuplem dopiero budkę i mam zamiar pierwszy raz jechać na wakację dobrze jak taki przegląd zrobi ktoś kto naprawdę się zna napewno się umuwię tymbardziej że kolo firmy Wiola przejeżdzam codziennie do pracy przemysłowa 22 :smirk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.