Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Wątek powitalny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1094 odpowiedzi w tym temacie

#16 Paolo

Paolo

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 1 postów
  • SkądPL
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:Ford Transit Challenger 170

Napisano 01 kwiecień 2012 - 14:59

Witam forumowiczów na razie wirtualnie a mam nadzieję że wielu z Was uda mi sie spotkac gdzieś na trasie lub postoju ...

Pozdrawiam

Paolo

#17 chris_66

chris_66

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2318 postów
  • Skądwarszawa
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:knaus
  • Holownik:807

Napisano 06 kwiecień 2012 - 19:14

witam oficjalnie

bo "podglądałem" forum z ukrycia do dawna Dołączona grafika

teraz pełną gębą zaczynam jako użytkownik VW T4 westfalia - ten kupiony na forumowej giełdzie

Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często......................................... i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu.

#18 bsylvia

bsylvia

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 102 postów
  • SkądSiewierz
  • Model:KIP 48T
  • Holownik:Citroen C8

Napisano 09 kwiecień 2012 - 22:11

witam,
przepraszam że przeoczyliśmy powitanie...
jesteśmy tu od prawie 2 tygodni, więc późno nadrabiamy zaległości, ups

Jesteśmy 4-osobową rodzinką skupioną na poszukiwaniach naszej wymarzonej budki! :przyczepa:
Witamy wszystkich fenomanalnych ludzi, których już mieliśmy okazję spotkać na forum i tych których niedługo spotkamy (co nieuniknione)

do poczytania i do zobaczenia
ps. piszę "my" ponieważ sekretarzuje Sylwia a podpowiada Zbyszek :hej:

Bieliki

#19 starczus

starczus

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 1 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 20:57

Witam.

Na imię mi Adam, na forum zajrzałem po jakieś ciekawe porady ponieważ teraz wraz z tata przerabiamy VW T4 max na kemping:)

#20 JacekW

JacekW

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 60 postów
  • SkądKrosno
  • Model:Munsterland 420P
  • Holownik:VW T4 caravelle

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:20

Witam wszystkich.

Jestem miłośnikiem Karpat Wschodnich i Południowych (Ukraina i Rumunia) i ogólnie wypraw i podróży. Odwiedziłem kilka egzotycznych miejsc np: pustynie Maroka, Kaukaz, bagna Białorusi, ale jednak ciągnie mnie dalej w te Karpaty, gdzie mam blisko a czas tam płynie jakoś inaczej.

Z uwagi na nasze maluchy planujemy podróżować trochę wygodniej niż tylko z plecakiem i namiotem.
Zakupiłem samochód T4, śmieję się że jest to samochód ekspedycyjny i planuję w najbliższym czasie kupno przyczepy kempingowej.

Fotki z pierwszego wyjazdu z dziećmi w dość wysokie góry...

Dołączona grafika
W trakcie wyprawy rodzinnej w Karpatach Południowych w Rumunii

Dołączona grafika
Samochodem na ponad 2 tyś m n.p.m.

#21 smyk77

smyk77

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 1 postów
  • SkądHAJNÓWKA
  • Model:ABI MARAUDER 380-2
  • Holownik:SKODA OCTAVIA II 1.9 TDI

Napisano 19 kwiecień 2012 - 20:52

Witam wszystkich Forumowiczów.Mam na imię Jarek.Karawaningiem interesuje się już trzeci rok.Mam nadzieje,ze nasza współpraca będzie przebiegała w miłej atmosferze.Pozdrawiam wszystkich.

#22 dudek_t

dudek_t

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 681 postów
  • Telefon:510602905
  • SkądBielsk Podlaski
  • Model:Fendt Opal 560 SRF
  • Holownik:Seat Alhambra 2.0 TDI 184PS 4drive DSG

Napisano 20 kwiecień 2012 - 09:21

Witam serdecznie wszystkich Karawaningowców.
Bardzo się cieszę że trafiłem na to forum. Fakt, zarejestrowałem się już w zeszłym roku i od tamtej pory czytam wasze relacje i podziwiam wasze "sprzęty".
Do karawaningu ciągnie mnie od początkowych lat mojego życia. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem przyczepę/kampera wiedziałem że kiedyś muszę tego spróbować.
Po wielu planach na przerobienie VW Caddy Maxi na mikrokampera, podliczeniu kosztów, wyszczególnieniu plusów i minusów takiego rozwiązania doszedłem do wniosku że... to się nie uda.
Stąd decyzja o kupnie przyczepki. Założyłem wątek w dziale "zakupowym" odnośnie "cepki" którą zamierzam kupić i ruszyć w pierwszą trasę już za tydzień :) Spełnianie marzeń to jest to :)

Będę miał do Was pewnie mnóstwo pytań i trochę Was pomęczę. Mam nadzieje że w zamian będę mógł się odwdzięczyć fajnymi relacjami z ciekawych miejsc!
Do zobaczenia na szlaku!

#23 TesKris

TesKris

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 28 postów
  • Telefon:662 214 221
  • SkądLipowa
  • Sprzęt:Brak
  • Model:poszukiwany
  • Holownik:brak w planach Vivaro

Napisano 20 kwiecień 2012 - 10:23

Witamy.

Zgodnie z dobrymi manierami chcieliśmy się przywitać na formu podróżniczo-kamperowym.

Nasz zespół :

Terenia,

Krzysztof,

mała Olga,

oraz krnąbrna, aczkolwiek niedająca się nie lubić Sara marki posokowiec bawarski
Tesia i Krisco

#24 chomik

chomik

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 62 postów
  • SkądSyrynia / Wodzisław Śląski
  • Model:Caravelair Bamba 395 Luxe :D
  • Holownik:BRAVO 2010 120KM

Napisano 20 kwiecień 2012 - 10:58

Joł :D

No tak, najpierw po prośbie do Was, a teraz się okazuje, że się nie przedstawiliśmy.

To MY - Misia i Chomik.
Karawaningiem interesujemy się od niedawna, chociaż uwielbiamy podróże i zwiedzanie. Jesteśmy miłośnikami kotów :D
Oboje około 30 - nasz zespół póki - co bezdzietny :D

Znam się troszku na elektronice i fotografii - może uda się coś pomóc w tych tematach.
Pozdrawiamy Wszystkich

#25 jubi-tom

jubi-tom

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 289 postów
  • Skądwrocław
  • Model:fendt platin
  • Holownik:fiat ducato 3.0

Napisano 20 kwiecień 2012 - 22:21

Witam wszystkich
miec własna przyczepe i gdzies pojechac z rodzina to było moje marzenie które spełniłem .zakup przyczepy był zawsze na koncu ale ze wzgledu na hobby które wciągnęło całą rodzine zostałem zmuszony do kupienia "sypialni na kółkach". mój 6 letni synek sciga sie gokartami i wyjazdy na zawody wymuszaja zostanie na noc obok toru . to bedzie moj pierwszy sezon z przyczepa i mam nadzieje ze bedzie bardzo udany .
Fajnie jest do Was dołaczyc
pozdrawiam Tomek aha jak mozna dołączyc wiecej zdjec?

#26 MichalKJ

MichalKJ

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 286 postów
  • SkądW-wa
  • Model:Knaus Sudwind
  • Holownik:CRV Executive

Napisano 21 kwiecień 2012 - 07:04

Witam,

Czytam forum od dawna, jest świetne. Od dawna jeżdżę z przyczepą. Od paru lat wynajmowaną, teraz będzie własna 2+2
Pozdrawiam :drive:

#27 sankrystian

sankrystian

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 148 postów
  • SkądSANOK
  • Model:BAILEY Pageant Moselle
  • Holownik:Mercedes W-211 E270 CDI

Napisano 21 kwiecień 2012 - 07:23

Witajcie!
Na forum trafiłem szukając czegoś w google. Zarejestrowałem się i ................... no właśnie . Zapomniałem się przedstawić i prosić o przyjęcie do tak szacownego grona.
W Y B A C Z C I E !!! :dzieki::dzieki::dzieki: :zly:
Mam na imię Krystian i od lipca jestem na emeryturze. Sympatykiem Karawaningu jestem od czterdziestu lat a pierwszą przyczepę kupiłem rok temu. Już miesiąc korzystam z Waszych doświadczeń i porad , za które bardzo dziękuję. Na dzień dzisiejszy jestem z Wami całym pyskiem . Dach oklejony naklejkami z logo i ramka tablicy rejestracyjnej zmieniona na tą właściwą.
Pozdrawiam Wszystkich.

#28 listek

listek

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 1 postów
  • SkądWrocław
  • Model:Hobby 420 Prestige
  • Holownik:Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

Napisano 22 kwiecień 2012 - 18:18

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów

Mam na imię Paweł. Wraz z moją żoną oraz dwiema córeczkami staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami wymarzonej i długo poszukiwanej przyczepki.
Dużym ułatwieniem przy zakupie cepki były cenne porady i informacje, które uzyskaliśmy czytając Wasze forum, za co bardzo dziękuję.
Pochodzimy z Wrocławia, preferujemy wyjazdy na pola kempingowe jak i zarówno plenerowe " na dziko " :)
Mamy za sobą pierwszy udany wypad do Bolkowa ( Camping Pod Lasem ), który z czystym sumieniem możemy Wam wszystkim polecić.
Jako nowicjusz w kwestii karawaningu liczę na pomoc od znawców tematu :)

Pozdrawiam
Paweł

#29 Elmo79

Elmo79

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 1 postów
  • SkądWwa
  • Model:Beyerland 430TM
  • Holownik:Lucyfer Picasso

Napisano 25 kwiecień 2012 - 15:43

witajcie,

chciałbym się przywitać - forum śledzę już od dawna, niemniej jednak postanowiłem się wreszcie zarejestrować. Na imie mam Jacek. Zaczynałem przygodę z caravaningiem z niewiadówką 126N, ostatnio w domu pojawiła się przyczepka Beyerland 430TM, więc będzie spory przeskok. Pozdrawiam wszystkich!

#30 anglik954

anglik954

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 9 postów
  • SkądŚwidnica
  • Model:FENDT

Napisano 26 kwiecień 2012 - 18:55

Witam serdecznie chciała bym się przywitać . Nasza przygoda z karawaningiem zaczęła się od małej przyczepki, teraz zatrzymaliśmy się na fendzie. Jeździmy od trzech lat i nie wyobrażam sobie już inaczej!!!! Mam nadzieje że szybko załapie kontakt ze stałymi bywalcami tego forum.Jesteśmy ze Świdnicy i zaczynamy sezon w Sławie ale poszukujemy fajnych i sprawdzonych miejsc także czekamy na propozycje.

Użytkownik anglik954 edytował ten post 26 kwiecień 2012 - 18:59

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych