Skocz do zawartości
Tomii

Wątek powitalny

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiatkowski

Cześć,

niezmiernie miło znaleźć się w Waszym gronie :) Witam :)

Dom na kołach- w trakcie poszukiwań. Aktualnie Grand Voyager do eskapad :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zajonc

Witam Wszystkich!

Mam na imię Andrzej, jestem z Białegostoku  i od niedawna stałem się współposiadaczem (z moją ładniejszą połówką ;-) ) przyczepy Bailey Senator Arizona z 2004 roku. Jesteśmy w trakcie doprowadzania jej do stanu używalności (choć była ogólnie zadbana) i dostosowywania pod nasze preferencje. Jest to nasz pierwszy "dom na kołach" więc mam nadzieję znaleźć na forum odpowiedzi na nasuwające się pytania oraz poznać ciekawych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jurekaustria
Cytat

Witam sie zwami

:rolleyes:przez ponad 20 lat nie mialem czasu na dluzsze wyjazdy teraz jestem z nowu posiadaczem przyczepy naped mover jest montowny a panele sloneczne w drugim etapie.Ponieawaz energia stala na polach namiotowych nie jest tania .to ten zakup szypko sie wruci bo obecnie mam czas caly rok. I przejrzalem ceny  na polach namiotowch nie male jezeli sie jedzie na1-2 miesiace ok ,ale  jak  planuje 6-7 miesiecy;)  To bede zmuszony szukac nie platnych miejsc tak np jest" dobrowa gurnicza pogoria-1" przy jeziorze,jest podloczenie wody i kilka plastykowych toalet. I  BARDZO PROSZE o adresy podobnych Miejsc.Jeszce mnie nurtuje sprawa wedkowania na mazurach wszyscy pisza ze bardzo trudno zlowic wieksza rybe.RYBY JAK LUDZIE tez potrzebuja spokuj  a nie wycie silnikow im nie pomga.  :mellow:     PROSZE O ODPOWIEDZ NA TEN TEMAT:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wachumlody1

Witam wszystkich! :)

jestem nowy i serdecznie pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jarod

Witam, jestem nowo zarejestrowany choć już trochę czytałem.
Aktualnie poszukuję przyczepki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BadBoy

Witam Szanownych Forumowiczów!

Wirtualnie podaję rękę na przywitanie każdemu z osobna! Mieszkam we Wrocławiu i jestem Szczęśliwym posiadaczem Adrii Unica 541 97*. Milo mi będzie porozmawiać i wymienić się wzajemnymi doświadczeniami na tym forum. 

Witajcie! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oni i adria

Dzień Dobry. Witam wszystkich użytkowników. niedawno zakupiliśmy sobie przyczepkę Adria. Dotychczas bywaliśmy na kampingach pod namiotem, ale teraz czas dać krok do przodu i stąd ten pomysł na małą przyczepkę. Jesteśmy małżeństwem 40+. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TROLL
Napisano (edytowane)

Imię: Artur

Ksywa: TROLL

Witam serdecznie . Mieszkam w Świdniku ( tym od śmigłowców ) , dotychczas uprawiałem turystykę off-road swoim Land Rover'em zwanym Ciapatym ;) . Trochę pojeżdziło się. Samochód przygotowany do "bytowani" . Mam nadzieję na zdobycie cennych informacji , gdyż ponieważ robi się C i mam zamiar siąść na coś większego ( oczywiście z 4x4 )

Jeszcze raz Wszystkich Pozdrawiam

Edytowane przez TROLL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Orzech

Dobry wieczór - witam Forumowiczów.
Doświadczenia z przyczepami nie posiadam, 3 lata turlałem się starym kamperem i dzisiaj przyszedł czas na zmiany. Pierwsza przyczepa zakupiona.
Na początek będę podglądał co u Was słychać, później zobaczymy... muszę przełamać nieśmiałość :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grzyby

Witam wszystkich

W sobotę zaczęliśmy naszą przygodę z caravaningiem.

Od zakupu klocka o nazwie Burstner Amara 535 z 1995 roku.

Klocek jest fest wielki, sakramencko kiepsko się z nim jedzie (pierwszy raz coś takiego mam na haku - a hak mam od zeszłego czwartku :)) ale jest fajny :)

Mamy 2 synów (3,5 i 5,5 roku), którym bardzo spodobało się piętrowe łóżko (nam zresztą również ten układ wnętrza przypadł do gustu).

Po 2 tygodniach poszukiwań trafiliśmy właśnie na ten egzemplarz (braliśmy jeszcze pod uwagę Chateau ale była mniejsza i  mniej fajna).

Przygoda zaczęła się problematycznie bo najpierw przez 1,5h wyciągaliśmy przyczepę z placu (jednak opady śniegu potrafią mocno utrudnić życie i nawet 4x4 wymięka). A potem, po 200km jazdy, 300m od domu - zmęczenie i brak czujności na rondach - najechałem kołem na beton na rondzie i rozwaliłem oponę przy przyczepie :) I takie tam szybkie nocne wymiany o 1 w nocy obywałem :):):)

Za to teraz mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

Pozdrawiamy wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marius

witajcie. Niedawno zakupiłem swoją pierwszą przyczepe, jest to ELDIS CRUSADER STORM z 2010 roku. Tym samym spełniając swoje 20 letnie marzenie. No i od 1 marca chcę sie do niej przeprowadzić na stałe. Mieszkam i pracuję w Szkocji. pozfrawiam wszystkich Mariusz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adamf

Witam wszystkich,

Pierwszy napisany post na forum, ale przeczytanych już setki...:ph34r:

Czas wyjść z ukycia B) ze względu na poszukiwania przyczepy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pomelo

Witam serdecznie. W końcu przyszedł czas na oficjalną rejestrację. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szymonw
Napisano (edytowane)

Witam

Chcialbym sie przywitac serdecznie. Przyczepy jeszcze nie ma ale intensywnie poszukuje i w najbliższym czasie coś kupie.

Forum juz kilka miesięcy przeglądam odkąd zdecydwaliśmy się wkońcu na zaczęcie przygody z karawaningiem. 

Dotychczas na wakacjach zawsze przechodziliśmy obok kamperów, przyczep z wielkimi oczami. Teraz przyszedł czas na realizacje marzeń.

Ekipa to 2+2 ( 6 i 3 lata ).

Do zobaczenia na trasie...

Pozdrawiam

Szymon

Edytowane przez szymonw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wojtek909

Witam bardzo serdecznie, miło mi dołączyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi