Skocz do zawartości
Tomii

Wątek powitalny

Rekomendowane odpowiedzi

krzysiek21A

Witam wszystkich, miło mi poznać i dołączyć do grona. Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rheinlander

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, miło mi dołączyć do grona. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
slawomirm

Cześć tu Sławomir. Posiadam VW Golfa III, żonę Magdalenę i dwoje dzieci. ( Nie jestem oczywiście Sławomirem z avatara, golfa III jednak posiadam jako mój awaryjny samochód, i tak małą przyczepkę jaką jest n126e powinien spokojnie uciągnąć. Do większej przyczepy i wakacyjnych wyjazdów chciałem wykorzystać Forda Mondeo MKIII 2.0 TDDCi) Obecnie szukam dwóch przyczepek. Jednej tak zwanej zapiekanki do adaptacji na własne wyjazdy na ryby. Postanowiłem iść trochę w inną stronę jak większość wędkarzy i nie kupować super namioty wędkarskiego a właśnie kupić tanią przyczepkę n126e i przystosować ją własnie pod swoje wypady weekendowe na ryby. Druga sprawa to taka, że potrzebuję też kupić do wakacji coś większego na wyjazdy z rodziną. Moja rodzina to 2+2 czyli żona i dwoje dzieci. Dwie córki w wieku 12 lat i 6 lat. Karawaningiem zaraziłem się będąc u kuzyna na roztoczu tzn on spędzał tam wakacje z rodziną a my podjechaliśmy do nich na 4 dni wracając z Bieszczad. Teraz będąc u nich na święta uświadomiliśmy się tylko w tym przekonaniu. Najbardziej odpowiadający nam układ to przyczepa z dwoma łóżkami. jednym większym i drugim mniejszym. Obowiązkowo musi też być łazienka bo chcieliśmy zwiedzać trochę dziksze nasze rejony. Dodatkowo dość mała młodsza córka więc wygodniej mieć toaletę blisko.

Edytowane przez slawomirm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos

Już od jakiegoś czasu na forum jestem aktywny, ale właśnie dziś dobiłem targu na cepkę i mogę oficjalnie się powitać co niniejszym czynię!;-)

Pozdrawiam wszystkich!

Edytowane przez Zulos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adko

Witamy wszystkich forumowiczów. Jesteśmy rodziną 4 osobową + piesek. Od niedawna jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami przyczepy kempingowej. Do tej pory przez ponad 20 lat korzystaliśmy podczas wakacyjnych wypraw z namiotów. Wiek sprawił , iż czas przesiąść się do przyczepy :yay: .Jeszcze raz pozdrowienia dla wszystkich  i do zobaczenia na trasie. Do Siego Roku. :balwanek: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kris 2018

Witam wszystkich forumowiczów miłośników Caravaningu

podróże to moja pasją

zamierzam kupić pierwszą  przyczepę kempingową stąd moja obecność na forum,

pozdrawiam,

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lbuster

Cześć.

Jestem Sebastian.

Przyjechałem z Legionowa.

Jestem AA.

To znaczy  :przyczepa:  jest AA. 

Eeeeee, na końcu tablicy rejestracyjnej jest AA.

Ciekawie to sobie wymyślili w tym moim urzędzie. Że niby wszyscy właściciele przyczep to  :piwo:

Na forum jestem już kilka lat, jednak dopiero niedawno wpadłem na ten temat no i chyba lepiej późno niż wcale.

Przejechałem już kilka kilometrów z ogonem, jednak nadal czuję się nowicjuszem. Bo tak jak kierowca  :drive:  uczy się całe życie, to kierowca zestawu  :drive:  :przyczepa:  uczy się jeszcze dłużej.

A i po cichu Wam powiem, że tu na forum jest zaraza  :czerwona:

Tak, zaraża wszystkich, którzy się dotykają tematu karawaningu. Tak więc jak możecie to uciekajcie gdzie pierz rośnie, bo inaczej wsiąkniecie w to forum i w karawaning i nikt Was nie uratuje.

Dobra uciekam, bo jeszcze jakiś admin mnie zobaczy  :admin:

Do zobaczenia w terenie z tymi, którzy się zarażą, może wynajdę jakieś antidotum to dam Wam przepis.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marcin1878

Witam się z wami po raz kolejny ponieważ na moim starym loginie Marcin 1778 od jakiegoś  czasu nie umiem się zalogować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marekqki

Witam! Nazywam się Marek  i jestem tutaj nowy :) Mam nadzieję, że szybko się tu zaaklimatyzuję. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaS

Witam. Mąż już jest na forum, ale działanie we dwójkę na jednym koncie jest dość trudne. Z niektórymi już się znam. Do zobaczenia wkrótce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Alb

Witam forumowiczów! W szczególności pozdrawiam tych, którzy spędzają czas aktywnie, zwiedzając coraz to nowe miejsca. Jestem z Łodzi i mam już za sobą kilkanaście wyjazdów kamperem. Chętnie wymienię się z Wami doświadczeniami. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arnold

Witajcie,

Chciałbym się przywitać - forum śledzę już od dawna, niemniej jednak postanowiłem się wreszcie zarejestrować. Na imie mam Arnold/Arek. Zaczynałem przygodę z caravaningiem z cepką n126, potem byly mini kampery vw ogorek, vw t2, fiat ducato alkowa, teraz fiat ducato blaszak. Cieszę się na ciekawe spotkania i wymianę informacji. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Milo

Mirek z Krakowa, od wczoraj posiadacz, pierwszej w życiu, przyczepki o wadze 470 kg, rozpoczynając przygodę z karawaningiem pragnie przywitać wszystkich Forumowiczów.

Witajcie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jurekaustria

czesc witam jak pierszy raz weszlem do mojej 1050 kg troche szok bo na zdieciach wyglodala wieksza mysle dobry wbur po co ciognoc wiekszy ciezar auto do 1400 kg teraz czekam na ocieplenie i pierszy raz z przyczepa  na wedkowanie.

1997 r bylem posiadczem malej przyczepki niewiadow bylem z rodzina szczesliwy.po kilku latach zakupilem autocemping reno trafik podwyszony .spanie gotowanie mebelki,ale czasu bylo za malo duzo pracy.po kilku latach musialem sprzedac teraz mam czas caly rok i postaram sie todobrze wykorzystac ten czas Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Redondo

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Zostałem posiadaczem przyczepy kempingowej i zaczynam przygodę z karawaningiem.

Myślę że to forum będzie stałym źródłem informacji o karawaningu

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi