Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witam Wszystkich Forumowiczów. Miło mi dołączyć do Waszego grona , choć przygodę z karawaningiem zacząłem kilka lat temu...najwyższy czas się przywitać   :hej:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Troszkę spóźnione ale szczere przywitanie. Zaczynaliśmy od namiotu a teraz od kilku lat użytkujemy małą przyczepkę Hobby i zakochaliśmy się razem z żoną i dziećmi w tej formie wypoczynku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich uzytkownikow jestem tu nowy ale jestem znany z kamper teamu pod nazwa WALDI,po wielu przyczepach i kamperze wrucilismy do przyczepy i zmienilem forum jak z tego co widze wielu z nas.jezdzimy we dwojke ale tez czasami zabieramy wnuki.Z tej formu wakacji i zabawy korzystamy od kilkunastu lat.Jeszcze raz witam wszystkich pozytywnie zakreconych do zobaczenia gdzies. :yay:  :thank:  :biwak:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam wszystkich, przyczepa w planach, więc zaczynam od Forum :]

pozdrowienia z serca Kaszub.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam nadzieję wziąć udział w wielu ciekawych dyskusjach! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich

Postanowiłem troszkę rozszerzyć swoje spojrzenie na karawaning o inne fora jak i skorzystać z waszego bogatego doświadczenia.

Jestem od paru lat użytkownikiem naszej polskiej pięknej przyczepi N126NL i także jestem członkiem klubu Niewiadowa.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że na jakimś zlocie uda mi do was dołączyć a także nawiązać nowe znajomości.

Darek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowy od dzisiaj. Moja Skorupka to KNAUS 4205 85r kupiona tydzień temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie mam 46 lat od chyba 10-go roku spędziłem 80% wczasów na kempingach czytam forum już od dawna ale jakoś nie było odwagi się zapisać No ale w końcu jestem w miarę możliwości postaram się pomóc chodź nie jestem super pisarzem. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem Maciek ,mieszkam w Łodzi ,planuje zakup swojej pierwszej przyczepki

palcem wystukane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich. Mam na imię Wojtek jestem z pod Poznania gdzie pracuje i żyje. Całe życie mieszkałem w samym mieście ale jakoś z roku na rok chciałbym wyprowadzać się jeszcze dalej, gdzie mniej cywilizacji. Na początku listopada stwierdziłem ,że fajnie byłoby mieć przyczepę  i jeździć z Rodziną po Polsce i gdzieś dalej. Z racji wykonywanego zawodu nie ciągnie mnie tak bardzo na zachód bo jestem kierowcą zawodowym ale za to moja Rodzinka chętnie by coś innego nowego zobaczyła. Dlatego kupiłem Kemping :) Jestem "trochę" zielony w temacie przyczepy kempingowej dlatego zawitałem do Waszego Forum. Witam Serdecznie Forumowiczów. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. Mam na imie Andrzej jestem z Grodziska Mazowieckiego mam cztero osobowa zaloge. Moj ogon to Swift Classic. Fajnie do was dolaczyc i mam nadzieje ze spotkamy sie na wyjazdach. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam weteranów i początkujących karawaningowców!

Sławek

Edytowane przez Pinki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam serdecznie, jestem Paweł. Mieszkam w Gdańsku, od tygodnia jestem posiadaczem Hobby 400C, jaram się jak małe dziecko i czekam na wiosnę ;). Przyczepa miała być jako buda na działkę, ale udało mi się kupić zarejestrowaną igiełkę i już planuję pierwsze podróże hehe. No ale miałem się przywitać a nie chwalić, pozdrawiam i szerokości

Edytowane przez pgaik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi