Skocz do zawartości

KIP


Milosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, po siedmiu latach używania kampera powróciłem na łono użytkowników przyczep. Mój nabytek do KIP 50 HY-LINE.

Zasadniczo mająca kompletne wyposażenie (łącznie z mooverem, podgrzewaną podłogą). Dwie rzeczy, które chciałbym dołożyć to klimatyzacja i automatyczna antena satelitarna. I tu liczę na sugestie i pomoc w wyborze :)

post-468-0-82186800-1475525428_thumb.jpg

post-468-0-86749200-1475525441_thumb.jpg

post-468-0-61046300-1475525475_thumb.jpg

post-468-0-38886800-1475525491_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze ma bardzo przyjemny rozkład: na prawo od wejścia stolik z podkową, na wprost aneks kuchenny, z tyłu zamykana sypialnia ze stałym łóżkiem, ubikacja z prysznicem i mała umywalka. Całość uzupełnia szafa i znakomita szafka na ubrania od podłogi do sufitu z pół okrągłymi drzwiami. Z fajnych rozwiązań jest bojler gazowy (można się ogolić w ciepłej wodzie po nocy w trasie na parkingu) i fabrycznie zamontowany solar z dużym akumulatorem.

post-468-0-91137300-1475563128_thumb.jpg

post-468-0-06941000-1475563180_thumb.jpg

post-468-0-92702500-1475563216_thumb.jpg

post-468-0-64534600-1475563260_thumb.jpg

post-468-0-53077800-1475563302_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wlascicieli - uzytkownikow KIP -ów.  Duzo piszecie o zaletach Waszych przyczep.

Poszukuje kolejnej przyczepy, tym razem potraktuje ja jako tear drop. Mysle, ze cos w stylu KIP - Kompakt bylby dla mnie odpowiedni. Ma byc dla dwoch osob, bez wc, lekkie do 750 kg, oczywiscie w dobrym stanie. Bedzie odpowiednia na szybkie i spontaniczne,  2-3 dniowe  wyjazdy w teren (nad morze i nie tylko), nie tylko na camping, solar i ogrzewanie nie musi byc - sam zaloze.

Moze ktos taka ma, lub wie kto ma i chce sprzedac?

Pozdrawiam Adam.

Edytowane przez Adam-Kaszuby (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że  KIP-a z DMC do 750 kg ciężko będzie znaleźć , nie wiem czy takie w ogóle były dostępne. :(

Z tego co sie orientuje to wlanie Kompakt z wczesniejszych lat ma DMC 650kg, w wersji bez T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ma na oku taką przyczepkę http://www.otomoto.pl/oferta/kip-sun-line-ks44-zadbana-przedsionek-bezwypadkowa-ID6yKdLH.html

 

palcem wystukane

 

Edytowane przez maciejek34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, środek też ale wydaje mi się ze coś za dużo chcą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, środek też ale wydaje mi się ze coś za dużo chcą.

Do zapłaty trochę mniej ,martwi mnie to ,ze jest tylko letni przedsionek a z dokupieniem pełnego myślę ,ze może być problem w pl

 

palcem wystukane

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zapłaty trochę mniej ,martwi mnie to ,ze jest tylko letni przedsionek a z dokupieniem pełnego myślę ,ze może być problem w pl

 

palcem wystukane

Wszystko się da, kwestia ceny.

 

Ale na początku jest tak, że wszyscy obowiązkowo chcą przedsionek. Ja też chciałem i mam, po czym się okazało, że nie potrzebuje go w ogóle.

 

Zastanów się najpierw w jaki sposób chcesz spędzać czas z przyczepą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.