Skocz do zawartości

KIP


Milosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja to już sprawdziłem :) przechylam całość na przód i klapy da się otworzyć. Mam takie gałki na gwincie do regulacji przechylu tego paląka. Bardzo przydatne. Polecam.

Mniej więcej tak. fbfa2bb059a29f9debf7a3655fdaa028.jpg

 

Przydatne bo mogę sobie spakowac rowery przed wyjazdem na spokojnie. A w razie czego mam dostęp do wody, narzędzi, przedłużacza, gazu itd. Tak samo podczas jazdy. Rzadko ale jadąc na chorwację może się przydać.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Mateo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już sprawdziłem :) przechylam całość na przód i klapy da się otworzyć. Mam takie gałki na gwincie do regulacji przechylu tego paląka. Bardzo przydatne. Polecam.

Mniej więcej tak. fbfa2bb059a29f9debf7a3655fdaa028.jpg

 

Przydatne bo mogę sobie spakowac rowery przed wyjazdem na spokojnie. A w razie czego mam dostęp do wody, narzędzi, przedłużacza, gazu itd. Tak samo podczas jazdy. Rzadko ale jadąc na chorwację może się przydać.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

to super ze juz przetestowane w boju, ja dzis sprawdze szczelnosc montazu mego okna bo w nocy padało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już sprawdziłem :) przechylam całość na przód i klapy da się otworzyć. Mam takie gałki na gwincie do regulacji przechylu tego paląka. Bardzo przydatne. Polecam. Mniej więcej tak. fbfa2bb059a29f9debf7a3655fdaa028.jpg Przydatne bo mogę sobie spakowac rowery przed wyjazdem na spokojnie. A w razie czego mam dostęp do wody, narzędzi, przedłużacza, gazu itd. Tak samo podczas jazdy. Rzadko ale jadąc na chorwację może się przydać. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Kolego co się stało z kółkiem manewrowym? Wygląda jakby porządnie ucierpiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) złudzenie optyczne. Metal zlewa się z kółkiem.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

Dołączona grafika

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) złudzenie optyczne. Metal zlewa się z kółkiem.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

c4287540cdc6dcd544e462ed570a258f.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Szerze mówiąc jak się porządnie wpatrzy w to pierwsze zdjęcie, to widać że kółko jest ok. Ale przysłowiowy "rzut oka" jest mylący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując temat kółka manewrowego, chciałbym się Was podpytać czy ktoś zmieniał może na pneumatyczne? Jeżeli tak to jakie wrażenia z użytkowania. Przyznam, że to oryginalne potrafi się mocno zagłębić w teren.

Dodatkowo zauważyłem, że u mnie wewnętrzny trzpień jest jakby lekko przesunięty w rurze głównej i nie jest osiowo ustawiony, zwłaszcza jak się mocno podniesie kółko do góry. Czy u Was jest podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dodatkowo zauważyłem, że u mnie wewnętrzny trzpień jest jakby lekko przesunięty w rurze głównej i nie jest osiowo ustawiony, zwłaszcza jak się mocno podniesie kółko do góry. Czy u Was jest podobnie? 

u mnie jest podobnie jak wysune zbyt wysoko to tez wydaje sie jakby nie było w jednej osi pionowej, a co do kóła pompowanego to wszytsko jest fajnie do momentu złapania gdzies kapcia przy manewrowaniu na polu kempingowym a wtedy mamy juz :pupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest podobnie jak wysune zbyt wysoko to tez wydaje sie jakby nie było w jednej osi pionowej, a co do kóła pompowanego to wszytsko jest fajnie do momentu złapania gdzies kapcia przy manewrowaniu na polu kempingowym a wtedy mamy juz :pupa:

Z tym kapciem to idzie sobie poradzić, wystarczy, ze masz łatki rowerowe i po sprawie. Zastanawiam się tylko, czy taka zmiana znacząco zmniejszy opory i będzie łatwiej przepychac cepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Jestem tu nowy, Kipa kupiłem zimą, jestem już po pierwszej wyprawie (majówka w Boszkowie). Jestem bardzo zadowolony z tej przyczepy, o poprzedniej nie wspomnę, ale wiecie zapewne jak się kończą zakupy gdy się jest napalonym na tanią przyczepę. Trafiłem do Was szukając inspiracji dotyczących możliwości podgrzewania wody - i znalazłem (grzałka do akwarium z termostatem ), teraz doczytałem o bagażniku na rowery - podoba mi się ale nie mogę takiego namierzyć - podacie jakiś link lub namiary ? Teraz wożę rowery na dachu samochodu - nie wygląda to najlepiej. Znajomi wkładają rowery do przyczepy, ale nie wierzę że nie odbije się to na wyglądzie wnętrza  :nono: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem tu nowy, Kipa kupiłem zimą, jestem już po pierwszej wyprawie (majówka w Boszkowie). Jestem bardzo zadowolony z tej przyczepy, o poprzedniej nie wspomnę, ale wiecie zapewne jak się kończą zakupy gdy się jest napalonym na tanią przyczepę. Trafiłem do Was szukając inspiracji dotyczących możliwości podgrzewania wody - i znalazłem (grzałka do akwarium z termostatem ), teraz doczytałem o bagażniku na rowery - podoba mi się ale nie mogę takiego namierzyć - podacie jakiś link lub namiary ? Teraz wożę rowery na dachu samochodu - nie wygląda to najlepiej. Znajomi wkładają rowery do przyczepy, ale nie wierzę że nie odbije się to na wyglądzie wnętrza :nono:

Witaj w grupie. Ja kupiłem juz z bagaznikiem wiec nie pomogę ale piszę do Ciebie z ciekawości jak wygląda Twoja cepka. Załączysz forki ?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem tu nowy, Kipa kupiłem zimą, jestem już po pierwszej wyprawie (majówka w Boszkowie). Jestem bardzo zadowolony z tej przyczepy, o poprzedniej nie wspomnę, ale wiecie zapewne jak się kończą zakupy gdy się jest napalonym na tanią przyczepę. Trafiłem do Was szukając inspiracji dotyczących możliwości podgrzewania wody - i znalazłem (grzałka do akwarium z termostatem ), teraz doczytałem o bagażniku na rowery - podoba mi się ale nie mogę takiego namierzyć - podacie jakiś link lub namiary ? Teraz wożę rowery na dachu samochodu - nie wygląda to najlepiej. Znajomi wkładają rowery do przyczepy, ale nie wierzę że nie odbije się to na wyglądzie wnętrza  :nono:

hej wrzuc fotki swego Kipa, a co do bagażnika to ja swoj znalazłem na jednym z portali na OLX.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rowerów to wozenie ich na dachu auta nie jest złym rozwiązaniem. Lepiej obciążyć holownik niż popełnić błąd w wywazeniu budy rowerami na ścianie lub dyszlu. PS. I rowery na aucie można zabrać gdy buda zostaje na kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.