Skocz do zawartości

KIP


Milosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj obejrzałem kilka przyczep ale to czego szukam znalazłem oglądając KIPa 48. Niestety ale muszę przyznać, że to chyba najfajniejsze sprzęty na kołach... piszę niestety bo jest ich tak mało, że znaleźć coś konkretnego jest nie lada wyczynem;/ nie wiem, czy nie zaśmiecam tematu ale wybaczcie mi - tylko wam chyba można zaufać. Jeździmy, robimy setki kilometrów, każdy zapewnia, że super stan, suchutki ale za każdym razem się rozczarowałem;/ Spodobała mi się tylko jedna przyczepa - KIP48t , stan jest do przyjęcia, bo ktoś ją w porę ponaprawiał i już się nie pogarsza i nieźle wygląda, jest sucha... ale... rocznik '88 no i pojedyncze łóźko na końcu;/

http://allegro.pl/kip-hy-line-48-t-full-opcja-solar-namiot-bojler-pi-i5970669263.html

mam jeszcze jedną na oku i do niej jestem bardziej przekonany

http://karawaning.net/kipkg48tlb.htm

Niestety mój budżet tego chyba nie wytrzyma i ktoś mi pewnie sprzed nosa sprzątnie...

Apeluje do wszystkich!

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie jeszcze znajduje się KIP48 po 1991r. niechaj będzie łaskaw powiadomić mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja pisałem mejla do producenta o informacje dotyczące mojego yougtimera. No nie doczekałem się odpowiedzi mimo że elegancko napisałem całość po angielsku.

http://kipcaravans.nl

Edytowane przez Kogi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem mejla do producenta o informacje dotyczące mojego yougtimera. No nie doczekałem się odpowiedzi mimo że elegancko napisałem całość po angielsku.

http://kipcaravans.nl

Hej, ja pisałem do Kip`a w kwestii technicznej dotyczącej instrukcji w wersji innej niż holenderska oraz zasilacza i akumulatora i dostałem odpowiedź . Co prawda musiałem chwilę poczekać, bo osoba kompetentna w tym temacie była akurat na targach karawaningowych ale jakaś pani mnie o tym poinformowała i zapewniła, że przekaże na pewno sprawę. Kontaktowałem się, mailowo na adres podany na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a dziś moja  cepka.gif dostała obudowe do sterownika wentylatorów które zamontował mi kolega Marcin, obudowa wykonana z plexi i oklejona folia szroniona z otwieranym przodem by był dostęp do regulacji obu wentylatorów, więc Marcinku słowa dotrzymałem i wykończyłem Twoją pracę

post-15305-0-35658300-1460661121.jpg

post-15305-0-65136300-1460661121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wentylatory kupiłem na allegro takie większe niż komputerowe idealnie pasują w kratki w naszych Kipach bez żadnego przykręcania, idealnie pasują na wcisk, ja mam zamontowane dwie sztuki i do tego sterownik który polecił i zamontował mi kolega możne sterować nawet 4 wentylatorami i każdy można ustawić od innej temperatury za lodówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś  :cepka: dostała nowe okno dachowe oraz bagażnik na dyszel na dwa rowerki oraz małą dekorację w środku, okienko całkowicie odmieniło wnętrze przyczepki, po zdemontowaniu starego okna moim oczom ukazał sie wspaniały widok suchego drewna, czyszczenie po starym oknie to najbardziej żmudna i czasochłonna praca, ale efekt końcowy rekompensuje czas poświecony

post-15305-0-78051700-1460900713_thumb.jpg

post-15305-0-10158500-1460900719_thumb.jpg

post-15305-0-59922100-1460900724_thumb.jpg

post-15305-0-89148700-1460900730_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi się podoba. Mamy takie same bakazniki :) jest fajny bo nie trzeba zdejmować rowerów aby dostać się do kufrów :) Grzesiu, widząc te okno pomyślałem o Tobie :)

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzesiu drzwi musze od gory przyciac 1,5 cm a zdjecia robiłem kiepskim aparatem wiec troche marnie widac, ale jak coś to służę pomocą osobistą i doradzctwem telefonicznym


Tez mi się podoba. Mamy takie same bakazniki :) jest fajny bo nie trzeba zdejmować rowerów aby dostać się do kufrów :) Grzesiu, widząc te okno pomyślałem o Tobie :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

tak bagażniczek fajny ale troche musiałem przerobić mocowania bo mało miejsca mamy na naszym dyszlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi się podoba. Mamy takie same bakazniki :) jest fajny bo nie trzeba zdejmować rowerów aby dostać się do kufrów :) Grzesiu, widząc te okno pomyślałem o Tobie :)

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

Oj nie wiem Mati czy z rowerami otworzysz bakisty. Raczej nie bo tam mało miejsca. Ty masz jeszcze trochę krótszą budkę więc dokładnie sobie pomierz jakbyś chciał kupować bo możliwe że masz też krótszy dyszel.

Co do okna - no muszę wymienić tylko jeszcze nie wiem kiedy się za to zabrać a naciski są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.