Skocz do zawartości

EURO 2012


Bluesmen

Rekomendowane odpowiedzi

jest to droga tranzytowa... TIR za TIRem

 

Witam

 

ciekawe ktora??

chyba ta przez stadion :)

mecz fajny ,w koncu nasi nie przegrali wiec tylko sie cieszyc :)

syrenka tez mam nadzieje nie jest trawozerna i murawa wytrzyma i nie trzeba jej bedzie pare razy zmieniac :)

 

pozdrawiam

 

P.S. co do tloku na ulicach to znasz w naszym kraju jedno miasto wojewodzkie w jakim korki sa obcym zjawiskiem ? bo ja nie

dodam ze w godz 7-10 i 16-20 jest zakaz wjazdu poj pow 16t do warszawki wiec albo cierpisz na bezsennosc albo spisz za dlugo skoro te Tiry jeden za drugim widzisz na ulicach

Edytowane przez radwan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Faktem przerażającym jest ów słynny napastnik "lewy" bez którego to ani rusz. I mówi o tym każdy, nawet trener.Co by było gdyby C.Ronaldo został Polakiem......i miał kontuzję.

 

Jeden mecz na turnieju wygrany może się zdarzyć i to wszystko. Mecz miał być towarzyski i taki był. Na nasze gdybanie świetnie odpowiedział Kazik w tej

wsłuchajcie się w słowa, super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=afrikaner' timestamp='1333723691' post='263515'

 

POZNAŃ I OKOLICE

 

Baranowo 30 -

PoznańStrzeszynek 111

Z tego co wiem to te dwa są zlikwidowane.

 

Będziemy natomiast mieli inny. Taki wypasiony http://forum.karawan...__1#entry231931 :hehe: :hehe: :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak sobie piszemy o Euro 2012 i .... mam pytanko czy jak będą mecze polaków w Warszawie to może jakieś spotkanko w strfie kibica lub gdzieś na mieście :) bo o przyjechaniu przyczepą to nie myślę jak zobaczyłem te ceny :(

my z Jery - trafiliśmy bilety na otwarcie czyli z Grecją i będziemy w Warszawę "zwiedzać" od czwartku :) do soboty :)

więc jak coś to może jakieś karawaningowa strefa kibica :)

 

a i mam jeszcze pytanko do wszystkich z Wrocławia ???? może ktoś przygarnie na jakiejś działeczce przyczepkę na czas meczu Polska- Czechy - oczywiście płacimy - :piwko::piwko::piwko::piwko: bo kasa idzie na bilety hihihiihih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, to jakos nie spotkalem nikogo z sasiadow coby sie jakos specjalnie ucieszyl, ze ten stadion i to Euro w naszym miescie bedzie i ze centrum zamkniete bedzie dla normalnych a otwarte dla kibicow. Znaczy sie sa fani zespolu na L, co sie na podworku obok zbieraja i jak sie juz upija to nam na plot sikaja, no to Ci nasi sasiedzi pewnie tam pojda, ale zeby od razu na mecz no to nie wiem, raczej, zeby konfrontacje gardel i czynow z i przeciwnymi kibicami zrobic, to pewnie tak.

 

Bo juz troche meczace jest to mieszkanie w tym miescie i bez tego Wielkiego Wydarzenia, no a jak sie tu urodzilo, to po swinke i ziemniaczki to tylko do sklepu mozna isc, sie przywiezc znikad nie da niestety...

 

Teraz fajnie jest - swiatecznie i pusto na ulicach, a najlepsze jak sie jedzie i patrzy po oknach - stare osiedla i kamienice - sie swieci w oknach, nowe tzw. apartamentowce - ciemno jak w grobie..

 

Ale oczywiscie bede kibicowal naszym.

Szczegolnie jesli chodzi o 2 linie metra i budowe obwodnicy...

 

J.

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przedstawiam wszystkim mój film wykonany we wczorajszym dniu. Warszawa okiem warszawiaka na dwa miesiące przed Euro 2012. Dla wszystkich pesymistów, którzy wciąż obawiają się organizacyjnej klęski. Obiektywnie mówiąc: Warszawa przywita kibiców z całej Europy świetną atmosferą.

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=FJlAkQRNX2g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podpowiesz dlaczego Twój film ma przekonać pesymistów? Dlaczego on, anie dziesiątki podobnych filmików? No i w końcu czy rejestrowałeś się tylko po to by wrzucić słaby film i bezsensowny post?

Podpowiem jeszcze, że nikt normalny organizacyjnej klęski się nie spodziewał, bo niby dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cathay

zostaw chłopa-filmik może być-postarał się gość-tylko jakby na nim było trochę fotek i ujęć campingów to pewnie by nas to bardziej ucieszyło,bo tu kol.poljat jest forum karawaningowców i nas bardziej interesuje gdzie jest jak najbliższe pole campingowe,skąd szybko i najlepiej spacerkiem można by dojść na stadion czy do strefy fanzone pod telebim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu szczegóły strefy fan kamp:

http://pl.uefa.com/uefaeuro/season=2012/hostcountries/news/newsid=1760968.html#carlsberg+fancamp+2012

 

Lokalizacje Carlsberg FanCamp w Polsce:

 

Poznań: Hala Arena i Park Kasprowicza

Warszawa: teren przy Centrum Olimpijskim

Wrocław: Młodzieżowe Centrum Sportu

Gdańsk/Sopot: sopocki Hipodrom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cathay

(...) tylko jakby na nim było trochę fotek i ujęć campingów to pewnie by nas to bardziej ucieszyło

 

Rozumiem, rozumiem. W ramach rewanżu mogę polecić kilka pól kempingowych w Warszawie i okolicach. Zwłaszcza zachodnie przedmieścia Warszawy są idealne na kemping - świetnie zlokalizowane, zielone, z wieloma atrakcjami. W samej Warszawie wygląda to nieco inaczej. Większość pól jest zlokalizowana w mało ciekawych miejscach, dlatego lepiej wybierać okoliczne miejscowości.

 

 

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.