Skocz do zawartości

Kemping w Lubiatowie


dranja

Rekomendowane odpowiedzi

Witus wielkie dzięki :-] A możesz coś napisać o zawartości komarów w lesie? Jesteśmy z córką uczulone i te owady stanowią dla nas duży problem. W Jantarze nie było ich nic a nic, a w Topazie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie pamiętam czy było ich więcej niż gdzie indziej. Moja córka nie zaśnie jak nie zamorduję ostatniego. Problem rozwiązałem kupując OFF'a do kontaktu elektrycznego. Jest wpięty do gniazdka elektrycznego podczas całego wyjazdu i pomimo braku moskitier w oknach i drzwiach nigdy od czasu zastosowania tego wynalazku nie musiałem wstawać szukać komarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. ale plaża jak - ktoś ją zobaczy nie pojedzie więcej do Łeby !!!

Może fotka na potwierdzenie tych słów . W Lubiatowie idąc plażą w kierunku Białogóry (nedaleko)napotykamy rzekę wpadająca do morza ,są także wydmy .co prawda mniejsze niż w Łebie ale bez opłat bez kolejek ,bez nadmiaru turystów –wystarczy tylko mały spacerek :-]

5d2313d1f58cacf0m.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga! Koniecznie jakiś rozdzielacz elektryczny. Elektryk nie chce podłączać nowych bo sieć jest zbyt obciążona. Jak wyjeżdzałem to w zwolnione gniazdko wpinał faceta który czekał w kolejce. W ostateczności wejdż w porozumienie z sasiadem który prąd już ma. Dwa tygodnie temu komarów nie było :-]:-] AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam i mam pytanko czy ktoś był w zeszłym sezonie w Lubiatowie na polu Topaz mam ochotę tam wybrać się w tym roku :)

Czy jest tam straszne zaludnienie :ok:

Czy młodzież daje mocno w kość :)

Czy warto zabierać rowery :)

pozdrawiam a może ktoś poleci coś innego zależy mi na sporym zadrzewieniu sosnowym :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Przede wszystkim nie jest to kemping, tylko pole namiotowe i na to trzeba sie nastawić. Nie ma żadnej organizacji pod kątem stawiania przyczep, namiotów, kamperów. Stoi się w lesie sosnowym, przyłącza elektryczne okupowane i czasami znaleźć coś wolnego. Do plaży 30 m. Dużo ścieżek i dróżek nadających sie do wycieczek rowerowych. Jak jest pogoda to czekają tam wspaniałe plaże. Im dalej na wschód tym szersze, nawet do 30-50 m. Prysznice 50 gr za 1 minutę, liczona ze stoperem. Jeśli pogoda dopisze to jest rewelacyjnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Jaki długi przewód trzeba zabrać ze sobą ?

Mam zamiar jechać około 3-4 lipca czy już trzeba rezerwować ?

Mam doświadczenie w campach w Chorwacji we Włoszech ale nad polskie morze jedziemy 1 raz

w sumie to szukam czegoś spokojnego w sosnowym lesie i żeby w okolicy były ścieżki rowerowe spacerowe :-]

trafiłam na ich stronę ale jak człowiek nie widzi to trudno jest się zdecydować :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

No to z kablem może być tak, jak trafi Ci się bliskość budynków (miałem to szczęście) to 15-20 metrów wystarczy, a jak nie to nawet ze 30-50 metrów. Elektryk "fajnie" ciągnie to po drzewach. A co do rezerwacji, to myślę, że jest to niemożliwe, każdy staje gdzie chce. Myślę, że nie powinno być problemu.

 

Pozdrawiam

 

PS Myślę, że fajnie jak byś coś w dziale turystyki zagranicznej napisał o Swoich doświadczeniach we Włoszech i Chorwacji. Przede wszystkim o jakiś fajnych, niedrogich kempingach. No i uzupełnij Swój profil o coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping może i ładny i ładnie położony ale ponad 75 zł za dobę (rodzina 2+2) to dla mnie lekkie przegięcie. W ogóle dostaję dreszczy jak słyszę: prysznic ze stoperem, płatność za przystawkę i inne zadaszenie. Tzn, że za parasol ogrodowy też ?

A gdyby ktoś chciał mnie tam odwiedzić (spoko nie wybieram się) w celu wypicia wspólnej kawy czy piwa to pobieranie 10 zł za parking-odwiedziny jest dla mnie zwykłym złodziejstwem :ok: .

Ale cóż... na szczęście to ja wybieram miejsce wypoczynku :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nie jest źle z tymi prysznicami, dobrze też nie :) . Czynne od chyba 8-11 i póżniej 17-22:00 czy coś koło tego. Są 4 kabiny prysznicowe i pani z czterema stoperami. Trzeba podejść na luzie, ja wykręciłem czas 3min 30 sekund z myciem głowy :). To chyba jedyny minus tego miejsca. po pierwszym tygodniu lipca robi się mocno tłoczno. Ja zwinąłem majdan jak mi się dwa namioty prawie w przedsionku ustawiły :) Poza tym miejsce jako takie piękne, szkoda że nie jest czynne kilka miesięcy dłużej w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.