Skocz do zawartości

wakacje w Otmuchowie


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie kolezanki, drodzy koledzy , czy ktos z Was wypoczywał nad jeziorem otmuchowskim?, czy polecacie?, jaki camp najlepiej wybrac?, aby wypoczać z małym dzieckiem w dobrych warunkach (sanitariaty)

 

prosze o pomoc , nigdy nie byłem w tamtych rejonach...

 

pozdrawiam serek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad jeziorem Otmuchowskim jest kilka kempingów (po stronie północnej i po stronie południowej).

 

Ja byłem nad tym jeziorkiem jakieś 10 lat temu (nie pamiętam jak się ten kemping nazywał). Miejsce było OK. Była nawet sauna, restauracja, pochylnia do wodowania łódek i jachtów. Namiocik mieliśmy rozbity dosłownie 15 m. od skarpy jeziora. Miód, cud, gdyby nie ..... pijacy. Przyjechała ekipa opojów z jakieś śląskiej kopalni, która miała odwrócone pory dnia. Kiedy wszyscy byli na nogach i aktywnie spędzali dzień oni spali, zaś kiedy zmierzchało i wszyscy chcieli wypoczywać i spać, oni zaczynali dopiero żyć, chlali wódę i piwo hektolitrami, wydzierali sie całą noc, bili się między sobą i zaczepiali innych. Kierownictwo ośrodka mimo skarg nie inteweniowało, bo mieli z nich niezły zarobek. Więc radzi, nieradzi, po 4 zarwanych nocach kemping opuściliśmy (tak jak i wielu innych wypoczywających).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Głębinowskie i Nyskie to to samo. Nad tym jeziorem jest duży ośrodek w Skorochowie - zaraz po wyjeździe z Nysy w stronę Kłodzka. Ośrodek duży (bardzo) i ładny ale w sezonie tłoczno bo pełni rolę plaży miejskiej w Nysie. Coś na temat ośrodka znajdzieśz chyba na stronie nysa.pl (Nyski Ośrodek Rekreacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalne miejsca na przyczepy są zaraz przy wjeździe. Minusem jest dość dalekie dojscie do wody, ale za to trochę ciszej, bo bliżej wody obozuje zazwyczaj wielu młodych pod namiotami. Ja chyba na przyszłą sobotę i niedzielę wybiorę się do Skorochowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Skorochowie jeźoro Nyskie pod namiotem chyba trzy lata z żędu i było bardzo fajnie, to prawda że przy plaży jest bardzo głośno i tam z małymi dziećmi nie polecam, ale można rozbić się trochę dalej i jest OK...

Mażę aby pojechać teraz z przyczepą, ale narazie jadę do Dziwnowa...

Pozdrowienia dla Wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Skorochowie w 2006 roku na Nyslim Ośrodki Rekreacyjnym (nor) o którym mowa w tym wątku.

byłem z zoną i 2 letnią zuzią,

najpierw ustawiłem przyczepę w połowie ośrodka koło namiotów, ale noć była dla mojej zuzi za głośna (noc weekendowa) więc przestawiłem przyczepę zaraz przy wieździe po prawej stronie na ostatnim stanowisku pod płotem.

w tym miejscu do 3 rana w sąsiadującym budynku była dyskoteka, więć małe bum bum bum.

 

niemniej jednak bardzo fajny ośrodek, który gorąco polecam choć nie koniecznie na weekend.

na tym ośrodku są organizowane zloty motocyklistów, zatem też trzeba wybrać odpowiedni termin.

 

ważna sprawą są restaurację przed ośrodkiem z bardzo różnym jedzeniem (różne typu jadła)

jest fast food, korsarz - rybki, jakaś pizzeria,

ja stołowałem się w korsarzu i choć rybki nie jadłem to jedzenie domowe wyśmienite i w niezłej cenie.

 

ogólnie bardzo polecam ten ośrodek, i choć woda w ezonie 2006 nie była przejzysta to pływające w niej raki dowodziły , że woda jest pierwsza klasa.

 

pozdrawiam

 

 

pozrdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.