Skocz do zawartości

Krzesła w IKEI.


fangorn

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem krzesła do przyczepy w Ikei w Krakowie są w promocji po 59 zł z groszami fajne. Promocja jest na tzw. kartę Ikea a bez po 79 zł z groszami. Ale też warto.

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A jaka jest wysokość siedziska bo coś takie małe się wydają, a może to piwo......jakieś 0,25 L

 

Nie nie, to piwo to specjalnie położyłem, żeby skala odniesienia była. To krzesło nie jest wysokie.

 

 

 

 

A gdybym cię poprosił o zakup dla mnie i wysyłkę 2szt takich, byłoby to możliwe? Do Krk mam... 500? km...

 

 

 

 

Nie ma chyba problemu, z tym tylko że nie prędko tam będę, gdyby nie zakup mebla do pokoju dzieci, też bym nie wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku. Specjalnej fatygi też nie oczekuję.

Wyglądają mi na zgrabne po złożeniu, a to w sam raz mi do kampera. W p-pie miałem duże krzesła i intuicyjnie sprzedałem je w komplecie bo szkoda żeby potem w stodole stały.

Ok, jakby co, to daj cynka na PW . :slina:

Mogę odwdzięczyć się zakupem towaru w pobliskim Guben i wysyłką w Polskę ;)

.

Jarek, z kosztami do Wro to bym wolał na portalu kupić :lol::mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znak/sygnał pyrom żeby Ci zakupili ( zapewne któraś Pyra da radę :ok: ) :]

 

Jest ich tam prawie jak mrówków ( jak to Pyry ) :lol:

 

Mi jedna załoga zakupiła tak swego czasu grilla podwieszanego w markecie, nie mającego filii w szczecińskim :-) Jeszcze raz dzięki jak czytają :ok:

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Realu kupiłem na wyprzedaży takie krzesła. Używam ich od ponad roku, są bardzo wygodne, solidne a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Zapłaciłem coś ok 19 zł, no i najważniejsze .... mają miejsce na :piwko::slina:

 

 

717c1b80e852c498med.jpg

 

2dee507d5de386e4.jpg

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtEwa oj żebyć 2x nie kupował, przecież kampera masz nie dla lalek! Ja się przysiądziesz do naszego stołu, no chyba że masz 3 metry wzrostu, to przepraszam.

 

Spokojnie. Miałem w p-pie 3 pary różnych mebelków,

2 leżaki (superowe) 2 krzesła wysokie i 2 krzesełka zapasowo/pomocniczo/alternatywne :) no ale sprzedałem wsio bo kampera muszę urządzać od nowa. To mają być siedzenia alternatywne, np przy ognisku lub przy wodzie.

Zerknij na foto, to co miałem nie za bardzo pasowało, prawda?

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Nas nie stać na kupowanie tanich rzeczy...

 

Hhehh ;) Co prawda to prawda, ale:

Te krzesełka z Ikea są o niebo lepsze od Tescowych za 24zł, a takowe też miałem w budce, czasami nawet używane były i do dnia sprzedaży były całe.

Ufam że Szwedzi nie są w stanie zrobić lipy gorszej od chińskiej :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IKEA coraz więcej produktów robi za granicą - np. w Polsce:) wiec raczej nie zrobili tego Szwedzi, ale krzesełka ok.

też obczaję jak będę we Wrocławiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.