Skocz do zawartości

Krzesła w IKEI.


fangorn

Rekomendowane odpowiedzi

W Krakowskiej IKEI wziąłem dwa ostatnie niebieskie . Zielonych już nie było a były różowe ale jak to powiedział Wojtek takie jakieś Barbiowate.

 

 

 

 

Barbiowate- jak dziewczyna na nim siedzi, ale jak ja bym go używał, to określił bym to inaczej, ale nie powiem :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.jula.pl/krzeso-ogrodowe-zpodnozkiem-790103 Kupiłem te krzesełko w JULA Janki (dostępne tylko tu)... Krzesło solidne (ważę 117kg i siadam bez strachu). Są różne kolory (to ze zdjęcia, zielone, niebieskie i żółte). Cena 79, a w PRAKTIKERZE podobne, a nawet bardzo podobne kosztuje 200 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br /><a href='http://www.jula.pl/krzeso-ogrodowe-zpodnozkiem-790103' class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'>http://www.jula.pl/k...dnozkiem-790103</a> Kupiłem te krzesełko w JULA Janki (dostępne tylko tu)... Krzesło solidne (ważę 117kg i siadam bez strachu). Są różne kolory (to ze zdjęcia, zielone, niebieskie i żółte). Cena 79, a w PRAKTIKERZE podobne, a nawet bardzo podobne kosztuje 200 zł.<br />
<br /><br /><br />

Mam takie tylko niebieskie i z innego sklepu 3 sezon i są ok! ZNACZY SIĘ MOŻNA KUPIĆ NIEZŁE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Odświeżam temat z lekka. Całkiem przypadkiem lecz nie w tytułowej Ikea, a bliźniaczym Jysk krzesła dziś dojrzałem.

Wydały mi się ciekawe i solidne ale po rozłożeniu okazało się że to z funkcją leżaka.

Cena była chyba 129 lub 139zł.

Jysk realizuje zamówienia wysyłkowo więc dla każdego bez dojazdu.

Były również w barwach ciemnoszarych.

post-2083-0-66021000-1492979099_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twojej ocenie, ale tak jak napisałem drugie zdanie a potrafię ocenić solidność w stosunku do ceny.

Przy tej okazji dodam, że zapytałem obsługę "ile one dźwigają" to kobietka zdurniała , ale wskazałem że o krzesła mi chodzi :)

120kG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twojej ocenie, ale tak jak napisałem drugie zdanie a potrafię ocenić solidność w stosunku do ceny.

Przy tej okazji dodam, że zapytałem obsługę "ile one dźwigają" to kobietka zdurniała , ale wskazałem że o krzesła mi chodzi :)

120kG.

 

oczywiście, że w mojej ocenie , nie mam nadmiaru DMC żeby wozić takie klamoty.  :nono:

 

 minusy to waga i calkowicie nieoddychajaca tkanina

 

wymieniłem na siateczkę i faktycznie jest całkiem fajne, ale nie do wożenia ze sobą  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie, trochę te krzesła ważyły.

Nie kupiłem bo mam, ale mimo to pomyślałem o tych co mogliby dla siebie, w tej cenie, z fotela, sam wiesz...

Wiem, sam się skusiłem kiedyś, ale dwa się połamały i dopiero trzecie jest dobre, ale nie do wożenia tylko stacjonarnie

 

wysłane z tableta

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.