Skocz do zawartości

Wakacje nad Bałtykiem z małymi dziećmi.


agga5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wybieramy się w czerwcu z rodzinką nad morze (może i jeziorko). Z uwagi na to że posiadamy 

2 letnie maleństwo (sztuk 1), chciałbym stworzyć temat w którym podzielimy się informacjami. 

Gdzie warto z maluszkami jechać w Zachodniopomorskim, gdzie planujemy się wybrać i kiedy?

Rozwiniemy temat o to co warto zobaczyć i zwiedzić z takim maluszkiem. Proszę dzielcie się swoimi 

doświadczeniami i planami. Może zorganizujemy jakieś spotkanie :). Dzieci się pobawią a my ..........

 

Moje plany to wyjazd z Goleniowa okolo 3-4 czerwca i powrót ......... 

Na razie rozważam 3 campingi na początek. 1. camping Tramp, 2. camping na Granicy,

3. Camping pod Brzozami.

Ale nie chciałbym trafić na camping typowo niemiecki (nic nie mam do Niemców) jak Wiking.

Byliśmy w zeszłym roku w czerwcu i trafiliśmy 70% Niemców. Byli to raczej wiekowi ludzie, bardzo mili

ale kiepskie towarzystwo do pogadania na dłużej. 

 

pozdrawiam i liczę na was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki słyszałem o tym ze jak popada to troszkę tam woda stoi.

Ale może ktoś podpowie gdzie jechać a nie gdzie nie jechać. A może gdzieś się wybieracie. (Pytam o zachodniopomorskie)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z małym dzieckiem....

W zeszłym roku byliśmy w sumie ponad 20 dni "Pod Brzozami"

Poza błockiem i pozalewanym wszystkim w czasie nawet nie dużego deszczu ( w przedsionku wody mieliśmy po kostki) to pole jest ok. W tym roku dobudowali nowe zaplecze sanitarne tak ze jest szansa ze nie bedzie juz problemow z ciepla woda.Plaża na wysokości kempingu wąziutka, a właściwie jej brak i zejscie po dosyc wysokich schodach.

Jak te dwie sprawy akceptujesz to jedź śmiało.

 

Ja w tym roku wybieram raczej Gąski i pole " Alfa ". Do morza zejscie z kempingu, szeroka plaża.Pole czyste, zadbane i nie za duże.

Z tym że jak to w Gąskach, raczej trzeba się nastawić na wypoczynek na plaży i polu, bo do spacerowania po deptaku nie ma warunków - bo go nie poprostu niema :-) Ale nam z 18- miesięcznym łobuzem właśnie zależy głownie żeby na plaże było blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z małym dzieckiem....

W zeszłym roku byliśmy w sumie ponad 20 dni "Pod Brzozami"

Poza błockiem i pozalewanym wszystkim w czasie nawet nie dużego deszczu ( w przedsionku wody mieliśmy po kostki) to pole jest ok

No to fajne pole.... Coś jak w Misiu: "nieprawdą jest, że dach przeciekał, zwłaszcza że prawie nie padało" :-)

Jak komuś błoto do kostek nie przeszkadza to miodzio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z małym dzieckiem....

W zeszłym roku byliśmy w sumie ponad 20 dni "Pod Brzozami"

Poza błockiem i pozalewanym wszystkim w czasie nawet nie dużego deszczu ( w przedsionku wody mieliśmy po kostki) to pole jest ok. W tym roku dobudowali nowe zaplecze sanitarne tak ze jest szansa ze nie bedzie juz problemow z ciepla woda.Plaża na wysokości kempingu wąziutka, a właściwie jej brak i zejscie po dosyc wysokich schodach.

Jak te dwie sprawy akceptujesz to jedź śmiało.

 

Ja w tym roku wybieram raczej Gąski i pole " Alfa ". Do morza zejscie z kempingu, szeroka plaża.Pole czyste, zadbane i nie za duże.

Z tym że jak to w Gąskach, raczej trzeba się nastawić na wypoczynek na plaży i polu, bo do spacerowania po deptaku nie ma warunków - bo go nie poprostu niema :-) Ale nam z 18- miesięcznym łobuzem właśnie zależy głownie żeby na plaże było blisko.

polecm równiez alfa. w zeszłym roku cepke mielismy tam przez całe lato. 2 razy dzienni animacje dla dzieci. kameralne pole. z duza iloscia drzewek.blisko do sklepów i knajp z  jedzeniem. i przy wjezdzie fajna knajpka :)a co niedziele grochówka z wojskowego kotła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A czy ktoś mógłby mi coś fajnego i spokojnego polecić na odcinku powiedzmy między Darłowem a Władysławowem. Zależałoby mi na ogrodzonym terenie, przyzwoitych sanitariatach, no i żeby za prysznic nie liczono od minuty bo z trójką dzieci zbankrutuję, no i w miarę blisko do plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mógłby mi coś fajnego i spokojnego polecić na odcinku powiedzmy między Darłowem a Władysławowem. Zależałoby mi na ogrodzonym terenie, przyzwoitych sanitariatach, no i żeby za prysznic nie liczono od minuty bo z trójką dzieci zbankrutuję, no i w miarę blisko do plaży.

tu masz linka w tamtym roku odwiedzilem ich dwa razy szczerze polecam   http://www.alexa.gda.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy plaża na wysukości Alexy jest strzeżona ?

tak :) pole super my tam jedziemy właśnie 3 raz ale niestety jest trochę schodów na plaże mi nie przeszkadza bo dzieci juz biegające :) duzo animacji dla dzieci

Edytowane przez madzia80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 3 sezony był Horyzont + 2 inne kampy. Na Alexie chyba nie ma parcel (?) i obrączkują gości jakimiś kolorowymi opaskami ? Trzeba z tym chodzić non stop ?

No i te schody - w dół to jeszcze, ale w górę z tobołami ? :(

No zobaczymy, może znowu trasa Człuchów - Chłapowo (tym razem może Alexa) - U Sikory po tygodniu na każdym.

 

Korci mnie Ustronie. Znam tam każdy kąt (dwanaście 3-tygodniowych urlopów tam spędziliśmy, ale w ośrodku). Trochę mnie wstrzymuje opcja błota :(  i dość daleko do sensownej plaży (trzeba iść za amfiteatr). :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są parcele na Alexie. Warto wcześniej zarezerwować. 

Opaskują stety/niestety. 

Schody rekompensują bliskość plaży. Zejście z kempingu jest całkiem dobre, my z dzieciakiem 1 rocznym nie narzekaliśmy. Wejście też nie straszne... po deszczu tylko nieco trzeba uważać, robi się ślisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są parcele na Alexie. Warto wcześniej zarezerwować. 

Opaskują stety/niestety. 

Schody rekompensują bliskość plaży. Zejście z kempingu jest całkiem dobre, my z dzieciakiem 1 rocznym nie narzekaliśmy. Wejście też nie straszne... po deszczu tylko nieco trzeba uważać, robi się ślisko.

Dzięki za info. Rezerwacja nie wchodzi w grę. Decyzję gdzie jedziemy (wybór z kilku przygotowanych opcji) podejmujemy w dniu wyjazdu, a właściwie w momencie kiedy trzeba zdecydować skręcać w lewo czy w prawo :] 

Z Horyzontu też bardzo blisko do plaży i bez schodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zawsze przedzwonić zapytać - może akurat mają wolne. Ale w sezonie Alexa obłożona jest dość szczelnie.

 

Jakiego kempingu nie wybierzesz powinieneś być zadowolony. Standard podobnie wysoki. Kwestia subiektywnych odczuć wyłoni zwycięzcę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.