Skocz do zawartości

Graty zabierane na zlot


macieku

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam (teoretycznie) zabranie klamotów do nurkowania(czyli kombinezony, uprzęże, automaty, płytę, ołów, nie nabitą butlę i papiery/plastiki) .............. i teraz pytanie czy będę sam w naszym gronie (to wtedy nie będę wiózł klamotów tylko papiery i kilka ojro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Egiptowie to w CRO będziesz zawiedziony, nie wiem czy jest sens wlec sprzęt (komplet) dla jednego czy dwóch nurów bo i tak trzeba z lokalną bazą nurkować (a tam można zawsze pożyczyć komplet za kilka ojro). Skoro jest nas dwóch to coś może pomyślimy bo bazę mamy przy samym campingu (tak to wygląda na mapie przynajmniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Maciek - jedziesz do Cro? na liscie jestes "wykolorowany"... i pisales ze nie jedziesz

 

pytasz jakie graty zabrac na ZLOT a to dział Rajdu?

 

Nurkować chcesz w PL na Zlocie czy w CRO podczas rajdu?

 

 

 

 

Maciek wypowiadał się tutaj kiedy jeszcze planował wyjazd. Ten temat i posty są jezcze sprzed jego rezygnacji.

Ale może dobrze, żeby on sam się wypowiedział na ten temat, może zmienił zdanie i zechce jednak dołączyć spowrotem.:piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; a jednak ktoś tu zagląda . Zadałem pytanie na temat kempingów w chorwacji , nikt nic nie odpowiedział . Tylu jest " fachowców " od Chorwacji i co ? Dowiedziałem się , że na polach namiotowych i kempingach nie wolno rozpalać rożna ? Ile w tym prawdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Witam ; a jednak ktoś tu zagląda . Zadałem pytanie na temat kempingów w chorwacji , nikt nic nie odpowiedział . Tylu jest " fachowców " od Chorwacji i co ? Dowiedziałem się , że na polach namiotowych i kempingach nie wolno rozpalać rożna ? Ile w tym prawdy?

 

Irku, sporo w tym prawdy. Na dużych kempingach są tablice o zakazie rozpalania grilii tradycyjnych, z otwartym ogniem. Czasami można spotkać wydzielone miejsca do palenia. Może wynika to także z olbrzymich upałów i pojawiających się pożarów lasów. Raczej nie ma problemów z grilamii gazowymi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.