Skocz do zawartości

Wesrern-piknik Sułomino


Rekomendowane odpowiedzi

Hi!

 

Widzę, że moim mailem zainspirowałem Cię do napisania czegoś więcej.

Mam parę pytań:

1. Wyposażenie pola - sanitariaty, prąd itd

2. Odległość pola od miejsca koncertów

3. Koszty pobytu z camperem

4. Można z dziatwą przyjechać

 

Pytam Cię bo jesteś osobą do kontaktu podaną na stronce.

 

Pozdrófka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Lesza1973 tak to prawda troche mnie pogoniłeś. Ciesze się,że jest zainteresowanie.

Adn. 1 sanitariaty są typu TOY-TOY kilkanaście sztuk , nabieżąco czyszczone , prąd to kwestia uzgodnienia jak będe znał ilość chętnych uczestników ( karawaningowców)to w tedy ustale z organizatorem pobór prądu. Całą impreze w prąd zaopatrują wielkimi agregatami zaprzyjażnieni Niemcy .

Adn. 2 cały wielki teren to jest jeden koncert, jak napisałem wyżej od ilości chętnych moge ustalić miejsce biwakowania.Wszędzie no może poza miejscem handlowym można się ustawić.

Adn. 3 cena za kamper czy przyczepe i holownik 0 zł. słownie zero złotych.

Płacą za parking samochodowy tylko ci co przyjeżdżają na "chwile"

Adn.4 z całą moją odpowiedzialnością; śmiało zabierać można dziatwę .

Jak spojrzeć na zdjęcia na , których widać scenę a za sceną pagórki to w tamtych okolicach jest "Cihy Cemping " prowadzony przez ludzi nie związanych z piknikiem. Telefon podany jest w Newsach na stronie głównej pikniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek- mimo wczesniejszych deklaracji, ze przyjedziemy na piknik, niestety.W Gorzowie są ciekawe imprezy związane z 750-leciem. Ja jako stary gorzowianin jednak wybieram Gorzów, mimo,ze zal mi ,że nie spotkam sie z Wami. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

robin, no wielkia szkoda ze nie przybyles....

 

piknik zaliczylismy razem z Irek3 i powiem wszystkim forumowiczom ze naprawde warto... w przyszlum roku juz rezerwuje sobie 3 dni na piknik ... TAM JEST NAPRAWDE KLIMAT!!!!! YEEEA! :niewiem::hehe: .. zdjecia nie oddadza tego .. ale popatrcie sami... jedno jeszcze raz owiem bylo naprawde zajebi.. dzieki Irek ze mnie namowiles.. zaluje niestety ze bylem tylko 1 wieczor-noc.. ale co sie odwlecze nie uciecze... kupe ludzi naprawde zyczliwych u usmiechnietych... super auta i motocykle ludzie extra poubierani.. naprawde nie starczylo czasu aby wszystko pofotografowac.... juz nie moge sie doczekac przyszlego roku.. i teraz ja namawiam forumowiczow...na za rok !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.