Skocz do zawartości

Lista załóg I Rajdu Karawaning.pl


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Liwiusz to Twoje mogą się już cieszyć - moja ma 6 lat więc idealnie się między nie wpasowuje.

 

Michał na pocieszenie Twoje i usprawiedliwienie moje musisz wiedzieć, że po nocnych rozmowach ja też dziś smarkam jak najęty a wczoraj w nocy miałem wysoką gorączkę.

Bierz fotoaparata będziemy w CRO o fotach zawzięcie dyskutować ;) Inne tematy też się znajdą.

 

Jako, że już do wyjazdu zostało parę dni, proszę o przemyślenie kwestii wybrania miejsca na kempingu.

My pewnie przyjedziemy ostatni więc podam parę wytycznych, najlepiej żeby było:

- musi być tak żeby około 10 zestawów spokojnie stanęło - proszę pamiętać, że będą i przyczepy i kampery, dlatego jedni muszą mieć łatwiejszy dojazd i manewrowanie a drudzy miejsce na postawienie samochodów.

- wszędzie blisko grinser006.gif

- daleko od innych, żeby można wieczorem pogadać bez obawy o uciszanie przez ochronę chaja.gif

- piękny widok waytogo.gif

- dostęp do wifi (jest w cenie family package) a pewnie nie wszędzie może być zasięg,

- poszukiwane w lecie zacienione parcele są niekonieczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy albo ja jestem ślepy albo mam już zwidy, wydawało mi się że gdzieś kiedyś na stronie kampingu czytałem że można palić tradycyjnego grilla?

a teraz na szybko chciałem się raz jeszcze upewnić i jak na złość nie mogę tej informacji odszukać....:(

 

ktoś z Was się orientuje jak z tym grillem na tym naszym kempingu jest ? można czy nie można ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronie brak informacji o grillowaniu.

Znalazłem info na stronie www.eurocampings.pl camping Amarin - udogodnienia- rozmaitości : "Grillowanie dozwolone (węglowe-gazowe-elektryczne): węglowe, gazowe, elektryczne"

Więc chyba można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOooo... to ważne info, bo ja jakoś ak już z definicji przyjąłem, że do Cro nie ma co grilla targać. A tu jednak należy! Dzięki!

Miodzio - sprzęto foto, to najważniejsza rzecz, którą zawsze zabieram :-) Żona czasem stwierdza, że bardziej pilnuję zabrania sprzętu niż rodziny ;-) Coś w tym niestety jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronie brak informacji o grillowaniu.

Znalazłem info na stronie www.eurocampings.pl camping Amarin - udogodnienia- rozmaitości : "Grillowanie dozwolone (węglowe-gazowe-elektryczne): węglowe, gazowe, elektryczne"

Więc chyba można.

 

 

 

Właśnie o tą informacje mi chodziło :)

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.