Skocz do zawartości

Lista załóg I Rajdu Karawaning.pl


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lista na dzień dzisiejszy uaktualniona.

Bardzo żałuję, ze załogi maarec i patriks nie jadą, ale nie zawsze nasze chęci odpowiadają aktualnym możliwościom. Ale co się odwlecze to nie uciecze - na pewno jeszcze się spotkamy.

 

Pkos - przepraszam ale nie zauważyłem wcześniej Twojego wpisu. Do zobaczenia na szlaku w innym terminie.

Edytowane przez Miodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały 2 tygodnie.

 

 

My z Focusami mamy zamiar wystartować z Wrocławia w piątek po pracy - jazda nocna z przerwami.

 

Trasa: Wrocław - Boboszów - Olomuc - Brno - Wien - Graz - Maribor - Ljubljana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja startuję w niedzielę popołudniem. Niestety sprawy mojej kochanej żony ułożyły się tak, że wcześniej nie damy rady. Ale za to jedziemy do skutku na dwóch kierowców :-)

Focus i Malaga - mam nadzieję, że przyjadę na gotowe brawo.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem drobne sprostowanie - okazuje się, że nas będzie 4 osoby dorosłe, a nie 3, jak wcześniej zapowiadałem. Myślę, że to nie ma większego znaczenia, ale dla pewności :-) No i oczywiście będzie pies :-) Przypuszczalnie będziemy wracać nieco wcześniej, ale to już na miejscu obgadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy załogi, które wytrwale są na liście to:

Zielony1974

Cezare 1972

Hobbysta

GosiaJ

Focus

Michalc3

Niki

Irek3

liwiusz333

Miodzio

Z niektorymi załogami rozmawiałem osobiście i wiem, że są pewniakami. Dalej nie mam pełnego potwierdzenia od Malagi i Piotrkabb, a wiem, że koledzy maja trudności jak nie z autem to ze sprzedaną przyczepą.

Proszę o potwierdzenie wyjazdów i określenie czasu przybycia na miejsce.

Edytowane przez Miodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby rozmawialiśmy na kempingu, ale nie pamiętam, czy w końcu podałem wszystkie konkrety. Co gorsza rozmawialiśmy do późna i dzisiaj kicham jak najęty. Choć podobno przed wyjazdem to dobry znak ;-) Planujemy wyjazd w czwartek wieczorem - przykimamy gdzieś po drodze, żeby w piątek nie za późno dotrzeć na miejsce. Pobędziemy parę dni na miejscu i gdzieś koło czwartku / piątku będziemy wracać. Skład podobny jak w Byczynie - 4 osoby dorosłe + pies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek pojechłem na regeneracje belki skrętnej, okazało się że jeden drążek jest przyspawany. z 600zł zrobiło sie 1600.

 

Jeszcze nie dojechałem do domu a zaczeły wariować czujniki od ABSu i ESP.

 

 

Dziś auto już wyjechło z warsztatu, ja jeszcze nim nie jeździłem. Z przyczepą 2 próby wyjazdów skończyły się holowaniem lub na podwórku.

 

 

Do Chorwacji nie jedziemy przesądziły koszty naprawy auta. A w piątek była tak fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżamy z Warszawy w piątek rano i jeśli nie pojedziemy do znajomych do Krakowa to przewidujemy przyjazd na miejsce w sobotę po południu. jeśli zahaczymy o Kraków to będziemy na kempingu w niedzielę rano.

 

Pozdrawiamy

 

alboalbo (Niki):bzik::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.