Skocz do zawartości

Lista załóg I Rajdu Karawaning.pl


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Lista uzupełniona i poprawiona.

Fajnie, że są nowi chętni :-)

Cieszę się, że spodobała się taka nietypowa propozycja spędzenia majówki.

 

Proszę posprawdzać czy dobrze podopisywałem lokalizacje, bo od tych osób, których nie znam osobiście, informacje brałem z profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie bedziemy tu off robic - w sasiednim watku moze bedziemy nt. temat pisac ...

 

 

 

 

Trzeci wątek na temat jednego rajdu , może ten jest odpowieni :niewiem: róznież chciałbym wiedzieć czy ktoś pojedzie w sobotę.

Zaraz zrobi się jeden wielki bałagan , Miodzie może dodaj opcje grup w tym temacie.

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci wątek na temat jednego rajdu , może ten jest odpowieni :niewiem: róznież chciałbym wiedzieć czy ktoś pojedzie w sobotę.

Zaraz zrobi się jeden wielki bałagan , Miodzie może dodaj opcje grup w tym temacie.

 

 

jaki 3 watek? sasiedni mialem na mysli "zarys" i tam toczy sie od wczoraj bardziej szczegolowa dyskusja - kiedy i ktoredy jedziemy ;)

 

kliknalem raport aby wywalili co nie jest lista ;)

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez na 90% piszemy sie na wyjazd ,a 10% zostaje na potwierdzenie w kwietniu

gdzies za Monachium bede chcial dolaczyc do PATRIKSA bo z tego co wiem to tam bedzie robil przerwe bynajmniej tak sie umawialismy :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my byśmy się też chcieli zapisać - 3 osoby dorosłe Lila, Ania i Michał i pies - Maks. Nie wykluczone, że będziemy wyjeżdżać wcześniej niż w piątek, ale żadnej pewności nie ma. Termin wyjazdu będziemy mieli bardzo późno określony. Wyjeżdżamy z okolic Mikołowa - Górny Śląsk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalc3 - dopisuję cię z radością do listy.

Jako, że od zeszłego roku w mojej budce zimuje naklejka dla Ciebie z Czerwonej Wody, to może uda mi się ja Tobie przekazać w Chorwacji, bo mieszkamy jakieś 25 km od siebie hehe(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio, prawdę powiedziawszy miałem cichą nadzieję, że ta naklejka dalej czeka, choć nie miałbym żalu, gdyby ktoś ją od Ciebie podebrał. W końcu po takim czasie :-) Ale skoro czeka, to z dużą radością odbiorę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę,że lista już powstała także proszę o dopisanie mojego składu tj.2+2

1. Miodzio (2 + 1) śląskie, Gliwice<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">2. Maarec (2 + 1) śląskie, Częstochowa<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">3. pkos (2 + 3) mazowieckie, Warszawa<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">4. Patriks (2 + 3) zachodnio-pomorskie, Goleniów<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">5. zielony1974 (2 + 3) Niemcy, <br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">6. bodzioklb (2 + 1) opolskie, Kluczbork <br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">7. Malaga (2 + 1) dolnośląskie, Wrocław<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">8. piotrekbb (2 + 1) śląskie, Bielsko<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">9. Cezare 1972 (2 + 1) łódzkie, Łódź<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">10. Hobbysta (3) lubelskie, Lublin<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">11. GosiaJ (4) świętokrzyskie<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">12. Focus (4) dolnośląskie, Wrocław<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">13. Darek126N (2 + 1) małopolskie, Skała<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">14. macieku (2 + 2) zachodnio-pomorskie, Szczecin<br style="color: rgb(88, 96, 112); font-family: tahoma, arial, verdana, tahoma, sans-serif; line-height: 18px; background-color: rgb(253, 254, 255); ">15. Michalc3 (3) śląskie, Mikołów

16.futro2606 (2+2)Brzeg Dolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; co prawda nie śledze na bieżąco nasze forum ale jeśli mnie pamięć nie myli to na liście chętnych na Irrie byłem zapisany . Kto ' majstruje " tą listą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; co prawda nie śledze na bieżąco nasze forum ale jeśli mnie pamięć nie myli to na liście chętnych na Irrie byłem zapisany . Kto ' majstruje " tą listą ?

 

Irek3 ze względu na to, że duża część załóg wstępnie deklarująca chęć wyjazdu we wcześniejszym terminie prawdopodobnie nie jedzie, postanowiliśmy stworzyć bardziej określoną listę, bliższą prawdy.

Jeżeli tylko macie ochotę jechać, to zaraz mogę Was na listę wpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z sugestiami uczestników 1 Rajdu Karawaning.pl chciałbym otworzyć listę chętnych.

 

1 Rajd Karawaning.pl Polska - Chorwacja

Termin Rajdu 28 kwietnia - 5 maja 2012 r.

Baza Rajdu : AC Amarin Istria

 

Lista będzie uzupełniana w pierwszym poście.

 

 

1. Miodzio (2 + 1) śląskie, Gliwice

2. Maarec (2 + 1) śląskie, Częstochowa

3. pkos (2 + 3) mazowieckie, Warszawa

4. Patriks (2 + 3) zachodnio-pomorskie, Goleniów

5. zielony1974 (2 + 3) Niemcy,

6. bodzioklb (2 + 1) opolskie, Kluczbork

7. Malaga (2 + 1) dolnośląskie, Wrocław

8. piotrekbb (2 + 1) śląskie, Bielsko

9. Cezare 1972 (2 + 1) łódzkie, Łódź

10. Hobbysta (3) lubelskie, Lublin

11. GosiaJ (4) świętokrzyskie

12. Focus (4) dolnośląskie, Wrocław

13. Darek126N (2 + 1) małopolskie, Skała

14. macieku (2 + 2) zachodnio-pomorskie, Szczecin

15. Michalc3 (3) śląskie, Mikołów

16. futro2606 (2 + 2) dolnośląskie, Brzeg Dolny

17.Niki (2) mazowieckie, Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.