Skocz do zawartości

Gdzie na przegląd w Warszawie


pkos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wiec, Pan Andrzej jak najbardziej zainteresowany serwisem dla karawaning.plKazdy przypadek proponuje dyskutowac indywidualnie. Ja ze swej skromnej strony polecam. Hamulec i zaczep wyreguloewane, inne drobiazgi naprawione. Jakosciowo i terminowo.

Poecam biggrin.gif

Edytowane przez MichalKJ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec, Pan Andrzej jak najbardziej zainteresowany serwisem dla karawaning.plKazdy przypadek proponuje dyskutowac indywidualnie. Ja ze swej skromnej strony polecam. Hamulec i zaczep wyreguloewane, inne drobiazgi naprawione. Jakosciowo i terminowo.

Poecam biggrin.gif

 

Serdecznie dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Odkopuje stary temat... Szukam i szukam i nic nowszego nie mogę znaleźć... może też źle szukam?

 

Macie może jakiś godny polecenia punkt, w którym mógłbym zrobić ogólny przegląd przyczepy?

Tak jak w temacie, mam na myśli serwis zlokalizowany w Warszawie lub w jej okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Centrum Entuzjastów Karawaningu w Tomicach? Są Dealerem Hobby i Weinsberga więc powinni się znać na rzeczy

Dzięki Jacku... myślałem już o tym punkcie, gdyż w zeszłym roku wypożyczałem od nich przyczepkę i sprawili wrażenie naprawdę solidnej firmy.

Nie znam ich natomiast od tej serwisowej strony, stąd moje pytanie o coś sprawdzonego i godnego polecenia.

 

 

A może ktoś robił w ostatnim czasie taki przegląd i może podzielić się jakimiś doświadczeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ich nie znam. Z warszawskich znam tylko Camptour w Michałowicach (http://www.camptour.dtl.pl) i nie polecam. W gadce wszystko piknie i ślicznie. Ale terminów nie dotrzymują żadnych, rachunków nie dają, do tego robota zlecona była zrobiona powiedzmy sobie średnio, ja bym zrobił lepiej, a co do wykonanego przeglądu miałem poważne wątpliwości czy w ogóle cokolwiek zrobili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

odkopie troche kotleta. Konczy mi sie DR i musze przedłużyc. Czy badanie robia na kazdej stacji czy tylko okregówki? Poza tym jakis ogólny przegląd najazdu i hamulcow by sie przydał. Oprocz Tomic ktos cos poleca? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopie troche kotleta. Konczy mi sie DR i musze przedłużyc. Czy badanie robia na kazdej stacji czy tylko okregówki? Poza tym jakis ogólny przegląd najazdu i hamulcow by sie przydał. Oprocz Tomic ktos cos poleca? 

Przegląd DR to zrobisz na każdej SKP.
A hamulce i najazd to albo sam albo serwis


Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem własnie przejazdem na okregówce Dyszkiewicza w Lesznowoli, przegląd maja zrobic rzetelnie ze sprawdzeniem hamulcow, najazdu, zwazeniem, swiatłami. Cena 78pln. Jutro albo we srode pojade tam z buda i sie okaze. po drodze bylem w dwoch skp i na zadnej nie zbadaja hamulcow bo maja rolki posute... Zdam relacje jak będę po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.