Skocz do zawartości

Gdzie na przegląd w Warszawie


pkos

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o przegląd przyczepy w okolicach Warszawy to ja robiłem w firmie Wokader w Jankach. Mała firma - raczej warsztat, ale jestem zadowolony z wykonanej usługi. Kilka lat temu robili dla mojej firmy dwuosiową przyczepę ciężarową na zamówienie, stąd ich znam. U nich można zrobić wszystko to co dotyczy zawieszenia i najazdu - na wyposażeniu kempingowym się nie znają.

Edytowane przez pkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chodzi o przegląd przyczepy w okolicach Warszawy to ja robiłem w firmie Wokader w Jankach. Mała firma - raczej warsztat, ale jestem zadowolony z wykonanej usługi. Kilka lat temu robili dla mojej firmy dwuosiową przyczepę ciężarową na zamówienie, stąd ich znam. U nich można zrobić wszystko to co dotyczy zawieszenia i najazdu - na wyposażeniu kempingowym się nie znają.

 

 

Kolego ale u Ciebie raczej na wyposażeniu znać się nie trzeba. Ono chyba działa poprawnie, bo cepkę masz w miarę nową. Dla Ciebie chyba najważniejsze jest to aby się dobrze prowadziła.

 

Ale wracajmy do tematu. No chyba, że warsztat w Jankach przeprowadził Ci takowy przegląd za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważne czy za darmochę czy nie bo czasem warto zapłacić by mieć pewność i bezpieczeństwo, ale chodzi o to by to zrobić profesjonalnie a nie tylko dowód podbić. ja polecam wizytę u "Wioli"

Ja akurat trafiłem do Emia w Gliwicach i również gorąco polecam. Żeby dojechać na przegląd musiałem przelecieć 420km al było warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważne czy za darmochę czy nie bo czasem warto zapłacić by mieć pewność i bezpieczeństwo, ale chodzi o to by to zrobić profesjonalnie a nie tylko dowód podbić. ja polecam wizytę u "Wioli"

Ja akurat trafiłem do Emia w Gliwicach i również gorąco polecam. Żeby dojechać na przegląd musiałem przelecieć 420km al było warto.

 

 

O ile piszemy w temacie to chyba ważne. Chyba, że piszemy co chcemy to OK.

Temat dotyczy "Darmowego przeglądu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był bliżej Gliwic to napewno skorzystałbym z oferty "Wioli"!

Odpowiadałem tylko na pytanie kogoś o warsztat w pobliżu Warszawy. Jeśli to nie na temat - proszę o skasowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Tomic http://www.everpol.pl/caravaning.html , duży przegląd sprawdzenie elektryki ,instalacji wodnej , instalacji gazowej , zawieszenia ,szczelności przyczepy 400 zł do negocjacji ,więcej przyczep do przeglądu mniejsza kwota za przegląd .

 

Jak myślicie warto za tą kwotę ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Tomic http://www.everpol.pl/caravaning.html , duży przegląd sprawdzenie elektryki ,instalacji wodnej , instalacji gazowej , zawieszenia ,szczelności przyczepy 400 zł do negocjacji ,więcej przyczep do przeglądu mniejsza kwota za przegląd .

 

Jak myślicie warto za tą kwotę ??????????

 

 

Nie zaśmiecaj. Niedługo będzie trzeba wybiórczo czytać. Temat dokładnie dotyczy darmowych przeglądów. Nie chcesz pisać na temat - nie pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja robię przeglądy tuż pod Warszawą w firmie Transmark, Bronisze, Poznańska 81. Przegląd dotyczy sprawdzenia układu elektrycznego, instalacji wodej, sprawdzenia

 

 

zespołu jezdnego. Nigdy nie wykonywałem u nich przeglądu gazowego bo tego nie wykonują. Od lat zajmują się sprzedażą przyczep (m.inn. są przedstawicielem Niewiadowa)

 

 

prowadzą również wypożyczalnię przyczep głównie towarowych. Posiadają zestaw części zapasowych głownie do przyczep krajowych.

 

Sam przegląd jak i ewentualną naprawę wykonuje fachowiec mający wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu przyczep i tym wyłącznie się zajmujący bowiem na terenie

 

 

prowadzony jest również service samochodów Mazda.W Transmarku robie przeglądy 5-ciu sezonów. Jestem z ich usług zadowolony co pozwala mi polecić ich usługi.

 

Poniżej ich strona internetowa

 

http://www.transmark.pl/przyczepy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i Koledzy:

 

ten temat założyła firma Przyczepy Wiola raczej nie po to, żeby reklamować inne firmy z terenu całej Polski. Nie ładujcie tu danych innych firm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaśmiecaj. Niedługo będzie trzeba wybiórczo czytać. Temat dokładnie dotyczy darmowych przeglądów. Nie chcesz pisać na temat - nie pisz.

 

 

Koleżanki i Koledzy:

 

ten temat założyła firma Przyczepy Wiola raczej nie po to, żeby reklamować inne firmy z terenu całej Polski. Nie ładujcie tu danych innych firm!

 

 

 

Dokładnie, jak są inne firmy to mogą założyć konto firmowe i otworzyć własny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panom zwracającym uwagę przypomnę że jeśli chcą się wykazać to wciskają przycisk "Raportuj" bo w taki oto sposób sami zaśmieciliście temat oslabiony.gifnono.gif

 

Co do samego przeglądu padły dwie propozycje. Czy ktoś poda kwotę ile taki przegląd kosztował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, za taki przegląd w zeszłym roku w końcu maja

zapłaciłem 160zł. Z przeglądu pojechałem prosto do stacji

djagnostycznej na przegląd który przeszedłem bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Tomic http://www.everpol.pl/caravaning.html , duży przegląd sprawdzenie elektryki ,instalacji wodnej , instalacji gazowej , zawieszenia ,szczelności przyczepy 400 zł do negocjacji ,więcej przyczep do przeglądu mniejsza kwota za przegląd .

 

Jak myślicie warto za tą kwotę ??????????

 

 

CZYLI BARDZO DROGO , ciekawy jestem ile by zeszli z ceny jak by było więcej chętnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.