Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Hm. Ja swoje sprawy organizacyjne rozpocząłem od odstawienia cepy do andrewa1. Niestety okazało się, że nie jest różowo, baa okazało się, że jest czarna rozpacz(ale spodziewałem się tego), dlatego może zrospaczony nie jestem...ale zacząłem się obawiać czy będę wogóle jechać na zlot- i właśnie to mnie bardzo martwi...:oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Ja swoje sprawy organizacyjne rozpocząłem od odstawienia cepy do andrewa1. Niestety okazało się, że nie jest różowo, baa okazało się, że jest czarna rozpacz(ale spodziewałem się tego), dlatego może zrospaczony nie jestem...ale zacząłem się obawiać czy będę wogóle jechać na zlot- i właśnie to mnie bardzo martwi...:oslabiony:

 

dla tego na na takie wypadki są zarezerwowane domki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tego na na takie wypadki są zarezerwowane domki

 

 

Tylko, że andrewa1 za przyczepkę weźmie się prawdopodbnie na początku kwietnia i nie wiadomo co z tego wyniknie....nie wiadomo czy domki nie będą już zarezerwowane...trochę posmutniałem...

 

po za tym domki, to nie to samo...chlip, chlip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szmaciany domek, tylko to maj jest...może być za chłodnoz dzieciorami, ale zrobię wszystko, żeby być....z resztą też jest dużo zależne od andrewa1....Może się uda....trza być optymistą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

-Kto ma maszty zlotowe ? Ostatecznie możemy flagi rozwiesić między drzewami których na kempingu nie brakuje biwak.gif

 

 

 

Hey!

Maszt z Miłkowa jest u mnie. Jeśli pojedziemy na zlot to przywieziemy go z sobą, a jak nam się nie uda dojechać to przekażemy komuś z naszej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Maszt z Miłkowa jest u mnie. Jeśli pojedziemy na zlot to przywieziemy go z sobą, a jak nam się nie uda dojechać to przekażemy komuś z naszej okolicy.

To właśnie jest ten co go do Płęsna przywiozłem . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.