Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Wierz mi , 500km dojazdu nie robi już na forum wrażenia . Przyjeżdżaj i nie wkręcaj sobie złych myśli .

 

 

 

 

Jak się mieszka w waszych okolicach to dość często na zlot ma się 500 km zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się mieszka w waszych okolicach to dość często na zlot ma się 500 km zlosnik.gif.

Od zlotu w Warce już miałem dość czasu aby się przyzwyczaić . Choć ukrywać nie będę , że parę razy A4 zrobiło dobrą robotę . No ale nie ma co zaśmiecać wątku .

 

Jeszcze w sprawie przebrań . Rysiaczku będziesz dziczał czy masz jakiś nowy pomysł na przebranie ?

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez skojarzenie się tak uniosłeś ? Chyba niepotrzebnie . :)

 

(...) Przyjeżdżaj i nie wkręcaj sobie złych myśli . Podejdź do tego bardziej pozytywnie

Uniosłem się? - Błąd. Zmora słowa pisanego. Gdybyś widział mój wyraz twarzy gdy pisałem, to nie miałbyś wątpliwości, że znaczy dokładnie to samo, co mówione z teatralnie udawanym oburzeniem. Ale jak to wyrazić na klawiaturze :niewiem:.

 

Nie ma co bić piany - jak mi się uda dojechac to pogadamy i mam nadzieję zmienisz odbiór. Bo tak jak ja jestem nakręcony na ten zlot i jak mam na niego ochotę :drive: , to tylko ... może ze 30 załóg ma podobnie. Zatem do zobaczenia - jak Bóg da i żona łaskawie pozwoli.

 

P.S. Tak swoją drogą to nie mogłem na szybko żadnej szpileczki wymyślić, żeby się odgryźć :boks: i może dlatego jakoś koślawo wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniosłem się? - Błąd. Zmora słowa pisanego.

Jeśli tak jest to super . :ok:

 

Co do wyjazdu to może dla żony podasz taką argumentację . :thank:

Mój pierwszy wyjazd - Warka (prawie 500km od nas).

Na początku w ogóle to był :boks: dym , że po co Ci ta przyczepa i takie tam .

I właśnie po zlocie w Warce wszystko się zmieniło .

To własnie od Agi padło pytanie kiedy znów gdzieś jedziemy .

Myślałem , że coś jej się stało . :puk:

Fakt , kilka razy byłem sam na kolejnych zlotach ale to wynikało tylko i wyłącznie z konieczności bycia przez Agę w pracy .

Jak tylko można to latamy razem na zlociki . :calus:

 

Pozdrawiam .

 

PS - Sorki bo to nie ten wątek ale ;) może go podciągniemy pod temat bo namawianie żony przez Inhalta to trochę pod organizację wyjazdu podchodzi . :)

Toż to na początku jest :blagac: poważna operacja i przedsięwzięcie logistyczne . :hehe:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot to pełna improwizacja , ale mamy kilka twardych punktów :

 

1maj

12.00 - Oficjalne otwarcie Zlotu

 

12,30pochód ludzi pracy

 

14.00zabawy i konkursy dla dzieci

17 .30 Ognisko i grillowanie . Rozpoczęcie wieczornej Biesiady

18.00 Pasowanie wszystkich na zlotowca . Każdy otrzyma odpowiedni certyfikat zależnie od ilości zaliczonych Zlotów .

WARIACKIE NAKRYCIA GŁOWY I PRZEBRANIA

02 maj

wycieczki , zwiedzanie , spacery . spływy kajakiem / co komu pasuje /

 

10,00 wspólne zdjęcie zlotowe . wycieczka autokarem

18.30 wieczorne ognisko .

 

03 maj

Spływy kajakiem , wycieczka autokarem

17.00 przygotowania do Biesiady pożegnalnej , ognisko .

18.00 biesiada

muzyka w stylu płonie ognisko , ÔÇŽtak niedawno żeśmy się poznali ÔÇŽÔÇŽ

04.maj

poranne spacerki po parku , głębokie oddychanie , celem nabrania świeżegopowietrza do następnego Zlotu

pożegnania na NIEDźWIADKA , fotki odjazdowe

wypalanie płytek z fotkami zlotowymi

 

Kto musi to wyjeżdża , adla pozostałych program zaczynamy od początku !!!!!

 

 

Co trzeba zabrać ?

 

- rozmawiałem wczoraj zchłopakami z hufca harcerskiego . Dość poważnie myślą o zakupie kabla zasilającego do nowych stanowisk poboru prądu. Tym niemniej każdy musi być przygotowany do ogrzewania i gotowania gazowego .Wszystkie urządzenia elektryczne typu : czajniki , grile , nagrzewnice mogą sięokazać nieprzydatne

 

Dmucham na zimne , może tak źle nie będzie , aleznając życie a byłem już na kilku zlotach to prądu zawsze brakowało. Mimo tonależy zabrać :

 

- odcinek kabla 2x2,5 w gumiez rozdzielaczem ÔÇś+ kabel zasilający przyczepkę

 

- dodatkową butle z gazem

 

- walonki , kaloszki ,pelerynki

 

- identyfikator z Nickiem a dla załogi z imionami

 

- przy wjeździe na terenzlotu każdy dostanie numer na przyczepkę

 

- posiadam fotki ze wszystkich zlotów a więc kto maochotę może sobie skopiować nasząhistorię . jest tego około 40 GB.

 

- akcesoria sportowe lub inneurządzenia do gier i zabaw

 

- dobry humor

 

Fingerku ! Jako z-ca KO na Zlocie muszę wystąpić w stroju urzędnika . Korporacja ,,karawaning.pl,, nie dopuszcza dżinsów dla tak poważnej profesji . Muszę się

 

wbić w garnitur z zarękawkami . Do tego wieczne piórO za uchem i teczka ze sztucznej skóry . Urząd to urząd i powaga musi być .

 

 

 

inhalt ! Chłopie kochany . Ty się nie martw o żadne choroby. U mnie w przedsionku , za kotarą jest żyrandol . A w nim lekarstwo na wszystkie dolegliwości . Większość zna ten eliksir !

 

GregoryY . Twoja pomoc będzie bardzo cenna . Skontaktuj się z Jackiem który także jest z Radomia . Wysłałem Ci wiadomość na priva , będziemy w kontakcie !

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje nad tym aby moją zgraję wyciągnąć wiec duża szansa na nasz przyjazd..

 

hehehehe.... ale cię wzięło od naszej porannej rozmowy :)

 

miło będzie znów zobaczyć Twoją załogę.

Edytowane przez GregorY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GregoryY . Twoja pomoc będzie bardzo cenna . Skontaktuj się z Jackiem który także jest z Radomia . Wysłałem Ci wiadomość na priva , będziemy w kontakcie !

 

Rysiaczku, na moją pomoc również możesz liczyć przy organizacji. Co prawda miesiąc przed zlotem będę zajęty czym innym skromny.gif ale za to mam tylko 44 km więc zawsze mogę podskoczyć jakby co. Muszę jeszcze obudzić Ptysia, bo mało na forum zagląda, a on ma tylko 7 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.