Skocz do zawartości

Lista uczestników XI ZLOTU


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety dopiero dziś się wyjaśniło czy mam resztę długiego weekendu wolne dlatego wcześniej nie chciałem się wpisywać. Czy jest szansa na miejsce dla niewiadóweczki +3 osoby, bylibyśmy 1 około południa.

 

 

Nas też nie było na liście, ale czy ktoś odmówi wjazdu kilku dodatkowych przyczep skoro to zacne forum ma łączyć ludzi z przyczepami. Bale76 damy rade ja też będę jutro koło południa - :piwo: tylko cieszyć się z fajnego wypoczynku - pozdrawiam organizatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędruś, nie marudź, tylko przybywaj. Cały czas ktoś będzie dojeżdżał a ktoś wyjeżdżał. Ja jeszcze dzisiaj w robocie i dopiero jutro wyjazd, a w piątek znowu do pracy :)

 

Ty ale może chcieliśmy z Jędrkiem być na liście zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sprzęt:Brak

myślę oczywiście o ostatniej linijce

 

No generalnie wolę teraz kapcie i telewizor zlosnik.gif niż bawienie się w cygana hehe(1).gif. No i własnie dlatego nie ma mnie na zlocie skromny.gif.

 

Tak na poważnie - będziesz/jesteś w Białym Brzegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ja odpowiem za Kolegę ;)

No generalnie wolę teraz kapcie i telewizor zlosnik.gif niż bawienie się w cygana hehe%281%29.gif. No i własnie dlatego nie ma mnie na zlocie skromny.gif.

 

:hmm:

 

Tak na poważnie - będziesz/jesteś w Białym Brzegu?

 

podobno jest, ale już nie napisze bo wifi nie działa :lol:

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wczoraj wróciliśmy. Miejsca jest full, tak więc wszyscy chętni się na pewno zmieszczą. Z zamykaniem listy to jakieś nieporozumienie. Każdy kto chce na zlot może przyjechać, a lista jest tak naprawdę elementem zbędnym. Dobrze jest wiedzieć orientacyjnie ile osób się szykuje, ale traktować listę obligatoryjnie.... to śmieszne.

Harcerze na bramie mają listę skopiowaną z forum, ale myślę, że nie będzie problemu z wjazdem dla innych załóg z forum.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też już wczoraj wieczorkiem szczęśliwie dotarliśmy do domku, po drodze minęły nas bokiem jakieś burze, korków zero a zatem podróż OK :)

Potwierdzam słowa Petka - miejsca są, co chwilę ktoś wyjeżdża, więc będzie ich coraz więcej :)

Przyjeżdżajcie, bo jest fajnie :ok:

Pozdrawiam wszystkich wypoczywających jeszcze w Białym Brzegu i tych, co już musieli do pracy :hej:

Grażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedźcie kto może choćby na te 3 dni jeszcze............ było cudnie a stanica dziś baaardzo opustoszała....................

 

spokój, rzeka, las, ogień w kominku, gitary...............

 

koniecznie zabierzcie rowery i dobry humor :)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wczoraj wróciliśmy. Miejsca jest full, tak więc wszyscy chętni się na pewno zmieszczą. Z zamykaniem listy to jakieś nieporozumienie. Każdy kto chce na zlot może przyjechać, a lista jest tak naprawdę elementem zbędnym. Dobrze jest wiedzieć orientacyjnie ile osób się szykuje, ale traktować listę obligatoryjnie.... to śmieszne.

Harcerze na bramie mają listę skopiowaną z forum, ale myślę, że nie będzie problemu z wjazdem dla innych załóg z forum.

 

Pozdrawiam!

[/qu

 

Witaj, my dzisiaj zjechaliśmy do domu, dzięki za fajny pobyt. Podaję adres i z góry dziękuję za obiecane fotki.

Pozdrawiam Bożena i Marian

 

oczywiście matubo@o2.pl

 

Hej, wczoraj wróciliśmy. Miejsca jest full, tak więc wszyscy chętni się na pewno zmieszczą. Z zamykaniem listy to jakieś nieporozumienie. Każdy kto chce na zlot może przyjechać, a lista jest tak naprawdę elementem zbędnym. Dobrze jest wiedzieć orientacyjnie ile osób się szykuje, ale traktować listę obligatoryjnie.... to śmieszne.

Harcerze na bramie mają listę skopiowaną z forum, ale myślę, że nie będzie problemu z wjazdem dla innych załóg z forum.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.