Skocz do zawartości

Miejsce XI Zlotu Karawaning.pl - majówka 2012


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Ufolz, skoro jeden kolega chwali się w tym wątku nowym holownikiem to drugi nie może?

 

:niewiem:

 

edit. No chyba, że to Twój żart, ikonkę mogłeś dodać taką ;-) a nie diabełka hehe

 

:ok:

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz, skoro jeden kolega chwali się w tym wątku nowym holownikiem to drugi nie może?

 

:niewiem:

 

edit. No chyba, że to Twój żart, ikonkę mogłeś dodać taką ;-) a nie diabełka hehe

 

:ok:

 

Patryk... oczywiście. tak jak piszesz - nie inaczej..

Ale weź pod uwagę pozycję Rysiaczka :dzieki::dzieki::dzieki::winner:

 

... ale wracajmy do tematu.. co można zwiedzać w okolicy bo mnie pierwsza żona naciska na zwiedzanie okolicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak wyszło niefortunnie . Ja tez nie powinienem wkładac tu Galaksiika .:dzieki: Zmieniamy temat !:serducha::przytul: . Jacku sprawa hamaka w samochodzie to też inny temat ! Najważniejsze że mrozy odchodzą i termin zlotu sie zbliża !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę skopiowałem ale namiary są :



  • 513044948 nr służbowy


  • Radomsko


 

witam będę starał się sprostać wszystkim wymaganiom ,

jeżeli chcecie coś więcej indywidualnie proszę p.jaworski@zhp.pl

Edytowane przez GEMIX (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

WITAM MAM PYTANKO CZMOGĘ SIE ZAPISAĆ BO MAM OCHOTE JECHAĆ BO TO MÓJ PIERWSZY RAZ CZ MOGE BYC 5 OSTATNICH DNI BO MAM KOMUNIE 29 KWIETNIA W NIEMCZECH JAK WRÓCE 1MAJA TO BYM RUSZYŁ NA ZLOT POZ:hej::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.