Skocz do zawartości

Miejsce XI Zlotu Karawaning.pl - majówka 2012


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Oooo a właśnie wczoraj zastanawialiśmy się gdzie śmignąć na majówkę a tu zlocik prawie pod nosem :-] więc nie ma co kombinować

 

to dopisać się na listę i problem drive.giftn24camping.gif w maju biwak.gif z głowy yay.gifyay.gifyay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym odcinku będziemy szaleć w kajakach. gitara.gifwaytogo.gif

 

Mam pytanie czysto techniczne. Jaka jest siła nurtu na tym odcinku ? Czy da radę popływać np. pontonem ? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilica na tym odcinku płynie wolno , dostojnie / chyba że są jakieś stany nadzwyczajne , powodziowe/ . Wiosełkami pod prąd na pontonie może być ciężko . Ten odcinek rzeki to mnóstwo meandrów i zakoli . Spływów będzie tyle ile będzie chętnych.. Wybraliśmy wariant 3 - godzinny . Będzie minimum 10 kajaków .

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilica na tym odcinku płynie wolno , dostojnie / chyba że są jakieś stany nadzwyczajne , powodziowe/ . Wiosełkami pod prąd na pontonie może być ciężko . Ten odcinek rzeki to mnóstwo meandrów i zakoli . Spływów będzie tyle ile będzie chętnych.. Wybraliśmy wariant 3 - godzinny . Będzie minimum 10 kajaków .

 

Hey!

Jakie jeszcze są warianty? Myślałem tak na pół dnia... Bo wtedy można fajnie odpocząć po "wczorajszym" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Jakie jeszcze są warianty? Myślałem tak na pół dnia... Bo wtedy można fajnie odpocząć po "wczorajszym" :D

Jest wariant pływania od brzegu do brzegu . Obyś nie musiał pływać również nocą po ... . :hehe:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.