Skocz do zawartości

Miejsce XI Zlotu Karawaning.pl - majówka 2012


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Odległości do Białego Brzegu

 

 

Szczecin 535

 

 

 

 

My to jak zwykle mamy przerąbane bo jak dołożę drugie 535km to jestem prawie w cro :-(

(i połowę drogi jadę gratis niemiecką autostradą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to jak zwykle mamy przerąbane bo jak dołożę drugie 535km to jestem prawie w cro :-(

(i połowę drogi jadę gratis niemiecką autostradą)

 

Do Płęsna mieliście 230 km to nie chciało Wam się pupa.gif ruszyć skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Macieku ! Ostatnie trzy zloty miałem także po 500 kilosów i wyżej. Dwa były na północy i jeden w Miłkowie gdzie wspaniałą niemiecką autostradą mogłeś się dostać bez problemu. Jakoś cię na tych zlotach nie widać ? Jeżeli dla ciebie stanowią problem kilometry / chociaż się dziwię bo wiem że posiadasz doskonały sprzęt /a nie spotkanie z ludźmi to miałeś okazję sam zorganizować zlot . Od września czekaliśmy na propozycję. Np. w Berlinie

Ciekawe ile załóg przyjechałoby na to spotkanie pomimo trzypasmowej autostrady?

 

Praktycznie już od zlotu w Sandomierzu utworzyła się inna struktura spotkań .Ludziska się poznali i sami zaczęli organizować setki spotkań we własnym zakresie . Teraz , te dwa nasze doroczne zloty to tylko forma poznania nowych ,,zakręconych karawaningiem ,, a zarazem ustalenia planów wakacyjnych zestarymi przyjaciółmi . A świadectwem tego są liczne spotkania ,,knajpowe ,, w długie zimowe wieczory. Cała ta nasza karawaningowa paka ma jeszcze jeden bardzo ważny aspekt , nie jest ważny status społeczny , wszyscy są równi i po imieniu . Jest to społeczność na co dzień : wirtualna , forumowa i dlatego dążymy do spotkania w realu. Macieku ! Spotkaliśmysię dawno temu w Bieszczadach . Przyjeżdżaj więc do Białego Brzegu i przestań gadać głupoty o kilometrach . Powtórzymy to co było gaździny . Nalewek będę miał trzy rodzaje ":gitara:pub2.gif

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Do Płęsna mieliście 230 km to nie chciało Wam się pupa.gif ruszyć skromny.gif "

 

Mnie, niestety, praktycznie cały zeszły rok robota trzymała na miejscu beksa.gif , zresztą nadal trzyma hehe%281%29.gif

 

Udało się wyskoczyć ze 4 razy ( i to głównie poza sezonem wiosenno-jesiennym ) i może ze 3 razy na ryby wokół komina. Na urlopie w Międzyzdrojach również wyjeżdżałem codziennie do roboty :lol::pupa:

 

Może ten rok będzie bardziej obfity w wypady.

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gemix - ja nic nie będę mówił, ale pamiętasz ile miesięcy miał Ignaś w Miedzianej Górze? Przypomnę - 2 m-ce :-) :palacz:

A jak przyjechałem do Bałtowa, to miał miesiąc :-) :jump: Nie zganiaj na dzieci !!!! :tuk:Przyjeżdżaj! Pochwalicie się najmłodszym potomkiem!:krzykacz:

 

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gemix - ja nic nie będę mówił, ale pamiętasz ile miesięcy miał Ignaś w Miedzianej Górze? Przypomnę - 2 m-ce :-) :palacz:

A jak przyjechałem do Bałtowa, to miał miesiąc :-) :jump: Nie zganiaj na dzieci !!!! :tuk:Przyjeżdżaj! Pochwalicie się najmłodszym potomkiem!:krzykacz:

 

:ok:

 

Jestem za. Ale będzie miał ,,ciotek,, :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu ............ znaczy się jestem leń, lub inaczej mam troszkę roboty w sezonie

Ze łzą w oku wspominam imprezę w Wetlince, może się kiedyś znowu uda ........... jak nie pojadę na nasze morze (znaczy będę miał czas) i nie pojadę do cro na spocik to pewnie podjadę na ten zlocik bo jednak to jest 200 litrów cały wyjazd a nie 400 (jak na istrię) ..... serduszka.gif

 

pożyjemy to zobaczymy

 

gfizyk - nasza Ewa na pierwszym wyjeździe miała 10 dni a w wetlince (1000km przez Polskę w jedną stronę) miała coś około miesiąca a Adaś dopiero zaczynał uciekać ( miał coś 2 lata)

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku - my też dzieci "od małego" przyzwyczajamy. Ignaś urodził się 09 kwietnia. Na majówce nie był, bo żona po ciąży i ciężkich przeżyciach poporodowych - musiała odpocząć. Ale już na początku czerwca "zaliczył" zlot pod Kielcami, w lipcu wyprawę na Jurę Krak-Częst, sierpień - Bałtyk, wrzesień (chyba) zlot w Warce :-).

Ale 10-dni - gratulacje! Fakt, że z takim maluchem jeździ się fajniej niż z 2 latkiem. W szczególności, kiedy mama karmi sama, to już w ogóle - zero problemów.

Ja myślę, że Grzesio - Gemix da radę. Tylko tak dla kokieterii napisał :-) żebyśmy go ładnie poprosili. Grześ - TY (WY) nie dacie rady? Nie wierzę... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku - my też dzieci "od małego" przyzwyczajamy. Ignaś urodził się 09 kwietnia. Na majówce nie był, bo żona po ciąży i ciężkich przeżyciach poporodowych - musiała odpocząć. Ale już na początku czerwca "zaliczył" zlot pod Kielcami, w lipcu wyprawę na Jurę Krak-Częst, sierpień - Bałtyk, wrzesień (chyba) zlot w Warce :-).

Ale 10-dni - gratulacje! Fakt, że z takim maluchem jeździ się fajniej niż z 2 latkiem. W szczególności, kiedy mama karmi sama, to już w ogóle - zero problemów.

Ja myślę, że Grzesio - Gemix da radę. Tylko tak dla kokieterii napisał :-) żebyśmy go ładnie poprosili. Grześ - TY (WY) nie dacie rady? Nie wierzę... :-)

 

Za daleko cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za daleko cfaniaczek.gif

 

 

GEMIX przeczytałm kilka ostatnich postów a na końcu Twoją odpowiedź.

Potem zobaczyłem dane z twojego profilu i poplułem monitor piwem.

No dzięki serdeczne - teraz mi śmierdzi w pokoju jak w najgorszej spelunie.....

 

Mam jednak nadzieję, że zmusisz się i przyjedziesz. Nie musisz brać cygara......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.