Skocz do zawartości

Miejsce XI Zlotu Karawaning.pl - majówka 2012


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak, już znalazłam listę :) ale chyba powinnam się na blond zrobić :bzik:

 

Oczywiście proszę o dopisanie Eos +2 ( 10,13l)

 

Wygląda to na mega zlot !

Cieszę się, że jest miejsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie techniczne, odnośnie energii elektrycznej. Nasza przyczepa nie ma żadnego ogrzewania ,stąd moje pytanie czy jeżeli temperatura będzie niska (chcemy jechać z dzieciakami) jest/będzie szansa podłączyć kaloryfer olejowy . Z prądu będę miał tylko to.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc jest bieda z pradem :( ze nawet nie bardzo bedzie mozna czajniki...ja chyba bede chodzil szukal jakiegos gniazdka w sanitariatach czy cos....bo nie ma opcji ja musze kapac dziecko w wanience jeszcze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc jest bieda z pradem :( ze nawet nie bardzo bedzie mozna czajniki...ja chyba bede chodzil szukal jakiegos gniazdka w sanitariatach czy cos....bo nie ma opcji ja musze kapac dziecko w wanience jeszcze....

 

 

No jak jedziesz na cały długi Weekend to faktycznie by pasowało przekąpać dzieciaczka. Bo tak na normalny weekend to by przeżyło:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj to jak sie nie wykapie codziennie lub gora co dwa dni to nie ma bata...nie usnie :)))

 

da się bez prądu, jak będzie ciepła woda w kranie to przynosisz ciepłą z łazienki i dolewasz wrzątku przygotowanego na gazie :ok:

wypraktykowane :-]

 

gorzej faktycznie z grzaniem, przydał by się jakiś mały grzejnik, taki 400-500W, bo taki olejak to pewnie ze 2kw :-]

ale ma być tropikalnie, widziałem już prognozy pod 30'C :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czemu...wiadomo ze wiekszosc potrzebuje pradu na lodowke jedynie. Wiekszosc ma ogrzewanie na gaz wiec tez damy rade...jedynie z tymi farelkami i czajnikami zawsze jest odwieczny problem...wiadomo duzo zalog niech kazdy Ci wlaczy czajnik min 1000W no to niektorzy nie maja tyle mega na polu zeby to obsluzyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale im bliżej tym problem z prądem jest coraz częściej poruszany - tak zauważyłem

 

bo trzeba się ustawić tak żeby z prądu nie korzystać ... ooo :-]

 

tak jak pisał chyba Rysiaczek, zawsze są jaja z prądem na takich dużych spotkaniach i na to trzeba się przygotować

nie wiem czy to brak samodyscypliny i ludzie jednak używają czajników, grzałek ... bo nawet 100 lodówek nie powinno wywalać zabezpieczeń

 

w jesieni na jednym ze spotkań to byśmy recepcję sfajczyli, bo tak się grzały główne kable od zasilania :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wjazd z drogi 742 - Przedbórz – Włoszczowa 39 słupek w lewo od Przedborza

Miejsce skrętu N 51 02 12 / E 19 53 32 . – 800 metrów prosto do rozwidlenia 4 dróg i w lewo 300 m

Brama wjazdowa na kemping N 51 02 02 / E 19 52 34"

 

W kwestii technicznej - czy te namiary są brane z reala czy z jakiejś mapy :hmm: Bo mi się jakoś rozjeżdżają z tymi w Google Earth. A wiadomo nawigacja lubi płatać figle :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zjeździe z w las z drogi Przedbórz - Włoszczowa

dalszy opis jest na tyle dokładny że na pewno zatrzymasz się przed samą bramą palacz.gif

trzecia w lewo banan.gif

Edytowane przez ptaku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.