Skocz do zawartości

Adria vel Laloonia


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wszyscy wiedzą jak to było :)

Najpierw pomysł, potem przymiarki do poszukiwań, później poszukiwania, jeszcze później ochota na angielkę :)

W międzyczasie wspaniałe wakacje (dzięki Mariuszowi), które były upewnieniem się, że karawaning to jest to :)

I Dziabągi (skoro takich ludzi można poznać na kempingu, to już nie ma odwrotu) :)

Ktoś na Forum napisał, że ma luksusowy domek, gdzie? gdzie chcę...

 

No i wreszcie wczoraj udało się kupić :) Adria Unica 360, 1998 rocznik :) Choć była wersja asekuracyjna, gdyby nie wyszło ;)

W sumie, większość proszonych o radę nie była zachwycona wyborem (Gfizyk jako jedyny dał zielone światło) :)

Leciutka i zgrabna, ponad 300 km wprost płynęła z autem :) Świetnie się prowadzi, Kierowca normalnie zakochany ;)

Dostała imię Laloonia ( pisownie wymyślił mój Mąż) bo tak żegnał się z nią poprzedni Właściciel...

 

Dziś w świetle dziennym okazało się, że jest okropnie brudna, ale za radą (Kristofer :przytul: ) mądrych nie przesadzałam z myciem.

W środku też tylko ogarnięte, sprzątanie odkładam na lepszą aurę. Jestem zadowolona z wyboru, reszta ekipy też :)

 

Dziękuję Wam za cierpliwość i pomoc, do zobaczenia (oby jak najprędzej) gdzie? gdziekolwiek... :)

post-5798-0-55490200-1325277174_thumb.jpg

post-5798-0-15893500-1325277183_thumb.jpg

post-5798-0-90392600-1325277196_thumb.jpg

post-5798-0-97656600-1325277204_thumb.jpg

post-5798-0-93088800-1325277213_thumb.jpg

post-5798-0-05984800-1325277223_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za radą (Kristofer :przytul: ) mądrych nie przesadzałam z myciem.

 

Haha teraz piszesz że to Ty myłaś?:jump:

Kto siedział ze ściereczką i mył cały przód?

Jako że to mój pierwszy post, pozdrawiam wszystkich forumowiczów! :]

Edytowane przez Syn_Ewy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha teraz piszesz że to ty myłaś?:jump:

Kto siedział ze ściereczką i mył cały przód?

Jako że to mój pierwszy post, pozdrawiam wszystkich forumowiczów! :]

 

Aaaa, to.... Syn_Ewy rozumiem że też już jest w klubie zarażonych?

 

Witaj młody człowieku, a jakiej Ty dla siebie budki szukasz?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję udanego zakupu i życzę dużo satysfakcji i radości w użytkowaniu przyczepki. Jest lekka i praktycznie każdy holownik da sobie radę z jej holowaniem, a przy tym o kilka lat młodsza niż było pierwotnie w planach.:ok: Pozdrawiam Lucek 26.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.