Skocz do zawartości

Susiec, Majdan Sopocki - karpackie


pwtwsw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam miejsca na wyjazd - wkacje 2012. Interesuje mnie ściana wschodnia, gdzieś w okolicy Majdanu Sopockiego, Suśca itp. Czy ktoś może zna te rejony i może mi polecić jakiś ciekawy i spokojny kemping. Zależy mi na tym, żeby na kempingu była możliwość postawienia przyczepy oraz wynajęcia domku lub kempingu(dla szwagra) - najlepiej za niewielkie pieniądze. Będzie z nami małe dziecko i dlategodobrze by było żeby był jakiś plac zabaw.:dzieki: Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Susiec

 

http://camping.susiec.of.pl/index1.htm

 

Zwierzyniec

 

http://www.zwierzyniec.info.pl/echo/ooerodek.html

 

Majdan Sopocki

 

 

http://camping.roztocze.prv.pl/

 

Na pewno w Suścu i Zwierzyńcu mają domki . W Zwierzyńcu jest plac zabaw dla dzieci .

Wieczorkiem wrzucę Ci kilka fotek z obu kempingów . Nie za bardzo mogę coś więcej powiedzieć , gdyż .........................

Jestem z Roztocza i z kempingów u nas nie korzystam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierzyniec

 

teren bardzo duży , domki , plac zabaw , miejsce na ognisko , zadaszona wiata na grilla , dostęp do jakiejś tam kuchni , nowe sanitariaty , ale nie widziałem w środku

 

 

post-1890-0-42549300-1325192824_thumb.jpg post-1890-0-93917800-1325192832_thumb.jpg

 

post-1890-0-97205000-1325192839_thumb.jpg post-1890-0-50744800-1325192848_thumb.jpg

 

 

Susiec

 

Teren duży , zadrzewiony , domki , plac zabaw , wiata zadaszona , nie wiem nie widziałem w jakim stanie sanitariaty.

 

post-1890-0-20046400-1325193215_thumb.jpg post-1890-0-05724300-1325193223_thumb.jpg

 

post-1890-0-57422500-1325193231_thumb.jpg post-1890-0-79305900-1325193238_thumb.jpg

 

To tak bardzo w skrócie jak coś pisz co cie jeszcze interesuje

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Heniu

Twoja relacja też nam się przyda, chcemy -jak Ci mówiłem w Krakowie-wybrać się w parę załóg na Roztocze. Napisz czy interesuje Cię dalej bakista do Niewiadki

pozdrawiamy

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ed , jasne że jestem tym kuferkiem zainteresowany . A co do Roztocza , rzecz jasna zapraszamy . Sądzę że w niedługim czasie coś tu u nas zorganizujemy . Tylko jak tu w jakiś sensowny termin się wkręcić :hmm:

 

aby was zachęcić wkleję kilka fotek Tanwi z kaskadami , czyli popularne szumy

post-1890-0-15075900-1325279254_thumb.jpg

post-1890-0-90436300-1325279263_thumb.jpg

post-1890-0-09801500-1325279273_thumb.jpg

post-1890-0-85076200-1325279415_thumb.jpg

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biwak: W Majdanie Sopockim nad zalewem byłem kilka razy (bez przyczepy) na początku lat dwutysięcznych. Jest to urokliwe miejsce, zresztą jak całe ROZTOCZE. Woda w zalewie jest czysta ,przepływowa , nadaje się do kąpieli oraz kilkusetmetrowego pływania pod lekki prąd w stronę śluzy i z powrotem. Na prawym brzegu zalewu znajduje się plaża trawiasto -piaszczysta . Na lewym wypożyczalnia rowerów wodnych i kajaków. Majdan Sopocki jest położony między Parkiem Krajobrazowym Puszczy Solskiej a Krasnobrodzkim Parkiem Krajobrazowym . :biwak:Piękna okolica oraz przyroda, a około 10-12 kilometrów dalej za m. Susiec w kierunku na Lubaczów znajduje się Rezerwat Krajobrazowy nad rzeką Tanwią. W mojej opinii jest to jedno z ciekawszych miejsc w Polsce. W głębokim parowie porośniętym wysokimi drzewami płynie Tanew tworząc na odcinku około 1500metrów 24 wodospady ( porohy jak opisywał H. Sienkiewicz w Potopie). Na tym odcinku Tanew jest prawdziwą górską rzeką w której żyją pstrągi i lipienie. Szum przelewającej się wody na tych" porohach" słychać z kilkudziesięciu metrów. Jest to przepiękne miejsce ,które trzeba zobaczyć i polecam je wszystkim zainteresowanym ROZTOCZEM. Na kempingu w Suścu nie byłem , dlatego nie wypowiadam się na ten temat. Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi o kemping w Suścu to zaglądnąłem tam w zeszłym roku Czasy świetności tego ośrodka pamiętają jeszcze pewnie Gierka Posiadają domki do wynajęcia W toaletach i pod prysznicami było naprawdę czysto Myślę że to fajny pomysł na trudne czasy

Życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam, wróciłem właśnie z objazdówki po Polsce. Trafiłem na kilka dni na Roztocze. Baza - Majdan Sopocki. Pole  z zapleczem dla wyrozumiałych. Roztocze piękne warte grzechu. Wspaniali ludzie, jest co oglądać fotografie powyżej. Pozdrowienia dla Waldka z rodziną - forumowicza, z którymi spedziliśmy kilka fajnych dni. Koszt pola bardzo tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wróciłem właśnie z objazdówki po Polsce. Trafiłem na kilka dni na Roztocze. Baza - Majdan Sopocki. Pole  z zapleczem dla wyrozumiałych. Roztocze piękne warte grzechu. Wspaniali ludzie, jest co oglądać fotografie powyżej. Pozdrowienia dla Waldka z rodziną - forumowicza, z którymi spedziliśmy kilka fajnych dni. Koszt pola bardzo tanie.

Leszku Bardzo Dziękuję Eli i Tobie za mile spędzony czas w Majdanie Sopockim i zwiedzaniu Roztocza które jest nad zwyczaj dzikie a szczególnie spływ kajakowy :]  który daje ogromną radochę ,myśle że jeszcze zrobimy powtórkę w innym rejonie Polski.

Pozdrowienia Dla Was :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku Bardzo Dziękuję Eli i Tobie za mile spędzony czas w Majdanie Sopockim i zwiedzaniu Roztocza które jest nad zwyczaj dzikie a szczególnie spływ kajakowy :]  który daje ogromną radochę ,myśle że jeszcze zrobimy powtórkę w innym rejonie Polski.

Pozdrowienia Dla Was :blagac:

Cześć

Możecie coś więcej odpowiedzieć o spływie bo wybieramy się po raz kolejny na Roztocze pod koniec sierpnia i właśnie jedną z atrakcji ma być spływ. Płynęliście Tanwią czy Wieprzem?

My na razie mamy doświadczenie tylko z Wieprza z odcinka do Zwierzyńca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-1079-0-42813900-1375127476_thumb.jpgpost-1079-0-11716400-1375127541_thumb.jpg



post-1079-0-85772800-1375127714_thumb.jpgpost-1079-0-82761700-1375127753_thumb.jpgpost-1079-0-04243700-1375127997_thumb.jpgpost-1079-0-15075300-1375128122_thumb.jpg



Płyneliśmy Tanwią ok 3 godzinki z gościem umówiliśmy się nad szumami na tym parkingu w lesie a namiary dali nam z tego kiosku co sprzedają pamiątki :look: przyjechał i nas wywiózł i spłyneliśmy do mostu gdzie się zaczynają szumy czyli do tego parkingu gdzie można zwiedzać szumy za kajak 40 zł polecam przygoda niesamowita wąsko nurt dosyć spory dużo zakrętów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Polecam niewielki, ale urokliwy camping "CEZAN" w Majdanie Sopockim. Byłem tam od 25 do 30 lipca. Nie uwierzycie, ale zaglądam tam każdego roku (chociaż na kilka dni) od 19 lat. Wspaniałe miejsce zarówno na pobyt stacjonarny jak i na bazę wypadową na niezapomniane roztoczańskie wyprawy. Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.