Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No to w końcu ile lodówka na dzień pobiera? Zupełnie nic - czy jak? Bo już nic nie rozumiem. Ja jeżdżę głownie na dzika więc nie siedzę na kempingach, a tym samym lodówki nie mam podłączonej na 230V.

Ja też na dzikusa ok 4 tygodnie starcza 11 kg na lodówkę. I jeszcze trochę zostaje. Zużycie to Okło 9l na 30 dni.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez klonik058

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też na dzikusa ok 4 tygodnie starcza 11 kg na lodówkę. I jeszcze trochę zostaje. Zużycie to Okło 9l na 30 dni. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

No to by się prawie zgadzało - w kamperze miałem jedną 5 litrową i jedną 3 litrową. Bez ogrzewania latem udało mi się pół Polski objechać i było po 5 litrowej butli.Praktycznie sama lodówka wyssała 5 litrów w 10 dni. Przyznaję, że lodówka była już leciwa i chodziła cały czas na full.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mylić litrów z kg bo w przypadku tego gazu to znaczna różnica.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to by się prawie zgadzało - w kamperze miałem jedną 5 litrową i jedną 3 litrową. Bez ogrzewania latem udało mi się pół Polski objechać i było po 5 litrowej butli.Praktycznie sama lodówka wyssała 5 litrów w 10 dni. Przyznaję, że lodówka była już leciwa i chodziła cały czas na full.

... 3- kilogramową i jedną 3 - litrową, jak słusznie zauważył Daniel ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi