Skocz do zawartości

Kemping nr 88 - Biała Mewa


KarawaningPl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Znam to pole dosyć dobrze.

Sanitariaty w miarę czyste

Ciepła woda bez problemów.

Można się rozłożyć pod drzewami lub ma gołym polu.

W sezonie przy dobrej pogodzie niestety przeładowany.

Wtedy zaczynają się małe problemy z prądem.

Teren nie lubi wody po nieco większych opadach

robią się dosyć duże rozlewiska wody.

Ogólnie ocena pozytywna. Raczej polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na "Białej Mewie" byliśmy w ubiegłym roku, na dzień dobry szok, bo dzień wczesniej dzwoniłam i pani z recepcji mówiła, że maja pusto a tu bum- biało od przyczep ;)

Miejsca dość dla każdego- dosłownie, bo nie ma parcel, totalna wolna amerykanka - każdy rozbija się tak jak chce i zajmuje miejsca ile chce... Najczęściej wygląda to tak: przyczepa, przedsionek a potem ile się da odgrodzone parawanem ;) albo sznurkami od drzewa do drzewa (bo w większej części kemping zadrzewiony)

Sanitariaty czyste, wody ciepłej nie brakowało o żadnej porze.

Na terenie kempingu-bliżej recepcji - było stoisko/sklepik z akcesoriami do przyczep, fajna sprawa:)

Polecam, bo do morza bliziutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

w ramach rekonesansu kempingów od Gąsek aż do Międzyzdroi odwiedziłem powyższy kemping i w pełni zgadzam się z wypowiedzią użytkownika mila. Kemping wart odwiedzenia, sama miejscowość rownież bardzo ładna. Do plaży przez drogę i ok 150 metrów przez lasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. 
Czy ktoś aktualnie znajduje się na tym kempingu???

Interesuje mnie jakość plaży. W tamtym roku jak byłem było bardzo dużo kamieni tzw. otoczaków.

Szczególnie na styku plaży z morzem. Strasznie było to dokuczliwe podczas wchodzenia do wody.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Aniu i Marku, jesteśmy w "Białej Mewie" od 04 06 i będziemy do 06 07. Marek, kamyczki są i pewnie będą w przyszłym roku. Jeszcze jest trochę wolnego miejsca (nie jak w ubiegłym roku) na postawienie  :przyczepa: . Pozdrawiamy serdecznie  :hej: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam,

czy mógłbym prosić o informacje na temat przyłączy elektrycznych na tym kempingu. Chodzi mi o to czy zwykła wtyczka wystarczy czy jednak coś specjalnego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skotnik, tylko zabierz 28 parawanów co by sobie parcele zrobić!!! To taki żart ale pasujący jak ulał do tego kempingu.

 

Kemping w necie wyglądał bardzo fajnie, pojechałem i.... szok. Książkowy przykład dziadostwa. Oczywiście winni temu są zarządzający tym przybytkiem, a hołota to wykorzystuje. Miejsca było sporo, lecz co z tego jak ludzie potrafili parawanami sobie parcele po 100-150 m2 porobić!  W końcu znalazłem skrawek, blisko domku drewnianego więc pytam ochroniarza czy tam mogę. On że oczywiście. Myślę nockę prześpimy, rano może coś lepszego się zwolni. Budę wypinam (jest 2:30 w nocy) nagle wyskakuje baba z domku i z ryjem że to jej teren. Chcę być grzeczny więc mówię że ochroniarz kazał się tu rozbić, na co słyszę "cieć jutro będzie zwolniony, bo zapłaciła, za to żeby mój pies miał gdzie biegać i mój mąż przyjedzie za dwa dni i na tym placu zaparkuje".

Ponieważ był początek wakacji, to olałem awanturę i tylko zapytałem:

 

Ja: dlaczego ze świnią mieszkasz?

Ona: to nie świnia tylko pies.

Ja: Nie pytam ciebie tylko psa.

 

Skąd się biorą tacy ludzie?

 

Pojechaliśmy na inny kemping. A tam wielki napis: ZAKAZ ROZKŁADANIA PARAWANÓW. 

Na wybrane miejsce (jedno z dwóch wolnych) miałem trzy możliwości wjazdu. Wszystkie za wąskie. W trzy minuty wszystkie były drożne. Tu auto przestawione, tam linki od namiotu wypięte, tam stół i krzesła odstawione. 30 km, a jakościowa i mentalna przepaść. 

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropka w kropkę miałem identycznie (  no może bez świni ) trzy tygodnie wstecz.

 

Parawaning  kempingowy przewyższa plażowy !

 

Kemping do gminy należy, czyli brak gospodarza, któremu chciałoby się porządek   zrobić.

 

Mnie się podobał sklep karawaningowy na terenie ośrodka. Ponoć rokrocznie czynny jest w okresie wakacyjnym.

 

 

Witam,

czy mógłbym prosić o informacje na temat przyłączy elektrycznych na tym kempingu.

 


Obsługa pilnuje by przedłużacz był z uziemieniem

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomocne odpowiedzi.

Jadę pod sam koniec Sierpnia więc może bydła nie będzie.

Przedłużacz ma uziemienie :-)

Zobaczymy jak to będzie.

 

 

Pojechaliśmy na inny kemping. A tam wielki napis: ZAKAZ ROZKŁADANIA PARAWANÓW. 

Na wybrane miejsce (jedno z dwóch wolnych) miałem trzy możliwości wjazdu. Wszystkie za wąskie. W trzy minuty wszystkie były drożne. Tu auto przestawione, tam linki od namiotu wypięte, tam stół i krzesła odstawione. 30 km, a jakościowa i mentalna przepaść. 

 Na jakim kempingu byłeś ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by zrobili parcele po powiedmy 90 m2 to by więcej zarobili niż na braku parceli. Bo tak ludzie sobie po 150-200m2 grodzą...

Strach wyjechać z tego kempingu bo sobie sąsiad może płot przestawić jak nas nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.