Skocz do zawartości

"Policjanci wczoraj i dziś"


NICKT

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy muszę Wam się pochwalić artykułem, który przed chwilą dostałem o... policjancie.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, a może właśnie dziwne by było, że ten artykuł zamieszczam na naszym forum, gdyby nie fakt, że Tomek jest członkiem Koła Caravaningowego JAGA przy Automobilklubie Kieleckim i część naszych kolegów mogła go poznać na Świętojankach. Jest zapalonym karawaningowcem (oprócz innych talentów) ;)

http://www.echodnia....D=2011485012814

 

Tomek jest super policjantem i wspaniałym człowiekiem. Pełen szacun dla niego :winner:

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

 

Powoli trzeba będzie znaleźć inną grupę zawodową do żartów. cfaniaczek.gif

 

Policja się broni. :ok:

 

Może akwizytorzy? W połowie naciągacze. :-]

 

P.S

 

 

Ale mi wychodzi że Tomek jest z tego innego rzutu - ,,nieskażonego,, Czuć zmiany. A szczególnie jak oglądam ,,pirata,, albo ,,drogówkę,,

Edytowane przez Sławcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jest bardzo zaangażowany w promocję karawaningu. Miał nawet pomysł, byśmy w czasie Święta Kielc stanęli kilkoma zestawami na Sienkiewce (główna ulica Kielc), aby ludzie mogli zobaczyć różne zestawy, przyczepy, zajrzeć do środka, zadać pytania... Niestety pomysł nie przeszedł dalej :(

Tomek ma duszę organizatora i świetnie pomaga na każdym zlocie na Miedziance.

Ostatnio przywiózł sprzęt multimedialny i zrobiliśmy wspólnie "wieczór filmowy" - uczestnicy wcześniej przygotowali sobie prezentacje swoich wypraw i omawiali je na żywo przy ekranie. Ci, którzy byli na Świętojankach mogą potwierdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byli policjanci i kraweżniki i tak zostanie, jak w każdym zawodzie są dobrzy i źli ludzie.

Troszkę rozwinę.

 

Chodzi o proporcje dobrych policjantów do tych złych : teraz na korzyść tych normalnych :ok:

 

 

Akwizytorzy i handlowcy dołują. :no:

 

Ale wcześniej czy później to troszeczkę się przetrze i będzie dobrze. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dołują z tym,ze do ciebie przychodzi akwizytor a handolwca raczej nie zobaczysz w drzwiach.

Pewnie wogóle to odwiedzają cię naciągacze a nie akwizytorzy.

 

Akwizytor,sprzedawca,handlowiec to trzy rózne zawody ;)

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dołują z tym,ze do ciebie przychodzi akwizytor a handolwca raczej nie zobaczysz w drzwiach.

Pewnie wogóle to odwiedzają cię naciągacze a nie akwizytorzy.

 

Akwizytor,sprzedawca,handlowiec to trzy rózne zawody ;)

 

Pewnie z niewiedzy, wrzucam ich ,, niesprawiedliwie do jednego wora,, Przepraszam. :blagac:

 

 

Chodzi mi o naciągaczy, Świetnie to ująłeś. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jedna jaskółka wiosny nie czyni...

 

Często jest: "Jak wejdziesz między wrony, zaczniesz krakać jak i one." Miałem kolegę, który zaczął pracować w policji i jak to początkujący próbował to i owo zmienić na lepsze.:sciana: Niestety słaby był i to środowisko zmieniło Go na gorsze.:zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często jest: "Jak wejdziesz między wrony, zaczniesz krakać jak i one." Miałem kolegę, który zaczął pracować w policji i jak to początkujący próbował to i owo zmienić na lepsze.:sciana: Niestety słaby był i to środowisko zmieniło Go na gorsze.:zlo:

 

W okresie służby kandydackiej to zapewne niewiele mógł zrobić i zmienić. Albo siedzisz "cicho" a jak się postawisz to "do widzenia" , a potem przeszło naturalne już z obojętnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy muszę Wam się pochwalić artykułem, który przed chwilą dostałem o... policjancie.

Tomek jest super policjantem i wspaniałym człowiekiem. Pełen szacun dla niego :winner:

Szkoda, że to nie jest zaraźliwe :-]

 

 

Ale idzie ku lepszemu ( tylko strasznie wolno ) :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.