Skocz do zawartości

Jakieś rady?


dorotak97

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o kuchnię ta ja będę głównym "kucharzem" i wydaje mi się że jak dla mnie wystarczy.Do tej pory dawałam sobie radę w namiocie przy kuchence gazowej jednopalnikowej

Kucharzenie w przyczepie wygląda chyba trochę inaczej niż w domu.Po co mi ta przestrzeń?Pierogów nie mam zamiaru tam lepićhehe%281%29.gif

 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Lepiej się wcześniej zastanowić :-]

 

 

A tak na poważnie. Moja budka ma 390 w środku i dla trzech osób wydaje mi się, że to

 

"minimum socjalne" ( chociaż nas jest czwórka i dajemy radę :chaja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

 

Tak było jak zaczęliśmy jeździć pod namiot.Najpierw mały,Potem większy a ostatnie dwa lata ogromny garaż.Nie wspomnę o corocznym dokupowaniu gadżetów i zmianach samochodów,bo ciągle nie mieściliśmy się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rodzinnej naradzie postanowiliśmy że nie pojedziemy obejrzeć przyczepkę.Będziemy namiętnie czytać forum,wasze rady,zbierać cenne informacje.Do wiosny mamy pół roku więc trochę czasu jest na rozważne podjęcie decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wakacjach na żywo widziałem Chaetu. NIe patrzyłem na nią pod kątem jakości, tylko z ciekawości oglądałem. Wg mojego odczucia w kuchni wygodnie można pichcić. Wbrew pozorow miejsca jest sporo. Ale... to salonka... jeśli z dzieckiem i już 14 letnim to podstawą by były 2 osobne łóżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też stawiałabym na dwa łóżka.Jak nie córka to może czasem moja Mama?Po za tym mielibyśmy swoją sypialnię a jeśli córka by nie pojechała to jej sypialnia stanowiłaby jadalnię.

Wc nie jest konieczne ponieważ w miejscach które odwiedzamy są toalety.Nasza przyczepka jeździłaby częściej na nasze podlaskie tereny a raz w roku nad Polskie morze.Nie wybieramy się nigdzie dalej.W tym roku byliśmy nad Bałtykiem w części litewskiej,ale jakoś nie leży mi tamta strona świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorotak97 piszesz "Nie wybieramy się nigdzie dalej" nigdy nic nie wiadomo. My przez ładnych kilka lat też tak mówiliśmy, aż przyszedł ten pierwszy raz, na wyjazd na próbę i teraz wybieramy się co rok "dalej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rodzinnej naradzie postanowiliśmy że nie pojedziemy obejrzeć przyczepkę.Będziemy namiętnie czytać forum,wasze rady,zbierać cenne informacje.Do wiosny mamy pół roku więc trochę czasu jest na rozważne podjęcie decyzji.

 

A ja zapewniam Cię, że nie jesteś sama w tej sytuacji.

Ewcia nasza forumowa to już chyba z pół roku szuka sobie p-pki , wciąż nabierając wiedzy i doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff....to dobrze że nie jestem sama.A co do dalszych wyjazdów.Raz w roku mam 2 tygodnie urlopu,które nie zamierzam spędzić w samochodzie.Wolę gdzieś zakotwiczyć i spędzić te parę dni na rowerowe wypady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam i czytam,czytam i oglądam :niewiem:

A tutaj?Kupował ktoś?

http://centrumcampingowe.otomoto.pl/adria-adria-prima-1995r-T2435591.html

http://centrumcampingowe.otomoto.pl/knaus-knaus-country-T1185523.html

Ta pierwsza jest fajna.Ale ile DMC?Ile MW?Wie ktoś?smirk%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj opinie, są przecież na forum w dziale o sprzedawcach. O tej firmie są różne - lepsze i gorsze. Wyciągnij wnioski sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapewniam Cię, że nie jesteś sama w tej sytuacji.

Ewcia nasza forumowa to już chyba z pół roku szuka sobie p-pki , wciąż nabierając wiedzy i doświadczenia.

 

Potwierdzam :)

Na tym forum nikt nie jest sam, pomoc zawsze się znajdzie :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję i liczę na pomoc.Chyba zostanę przy moim rodzimym komisie.Mają dobrą opinię,dają gwarancję na szczelność.Po co włóczyć się po kraju i szukać?

 

Nie zapominaj przeglądaniu ofert na Alle... , Oto... itp. :google:

 

 

Oglądając poznasz różne koncepcje zabudowy i wprawisz się w wychwytywaniu mankamentów.

 

Potem łatwiej Ci będzie się zdecydować na coś konkretnego i prawdopodobieństwo nietrafionego zakupu

 

będzie znacznie mniejsze.

 

Powodzenia i zasada podstawowa " NIE NAPALAĆ SIĘ ". Nie będzie ta to będzie inna.

 

Masz jeszcze sporo czasu do sezonu :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.