Skocz do zawartości

Przyczepki TABBERT


zielony1974

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Może posiada ktoś schemat instalacji elektrycznej lub manual od comtesse 530 ? Jestem zielony w tym temacie. Gdzie znajduje się miejsce na akumulator lub gdzie jest zasilacz od 12 V ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Przyczepa Tabbert Comtesse De Luxe 590 1988 już na ulubionym kempingu

G3.thumb.jpg.ec025977789892e5bc1dbc3156a03310.jpg

Teraz myślę jak tu zaplanować, zaprojektować drewniany podest przed przyczepą pod przedsionek. Tylko zanim go rozłożę, to do maja zleci. Pytanie, jaka może być szerokość przedsionka u podstawy na poniższym zdjęciu (jeszcze z oferty przed zakupem na Otomoto).

t8.thumb.jpg.42f7fb5d7eb32f4c36d3e992c16e12a9.jpg

Wydaje mi się, że jest to standardowy przedsionek do Tabberta kupowany razem z przyczepa, gdyż na kilku zdjęciach widziałem identyczny zestaw. Myślę że jest to gdzieś około 260cm.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj wygląda to tak. Jeszcze tylko przedsionek rozłożyć.

IMG_20190602_073242.thumb.jpg.17c7a58491d00cbb7dc04ac15de90440.jpg

Ale jak zwykle na początku są i małe problemy. Muszę wymienić zamek w drzwiach. Nie chcę się bawić w naprawę, lata robią swoje, tylko kupić nowy. Tylko jaki ?

IMG_20190602_073304.thumb.jpg.e239a2da6edb8667e00d81dcb7692a64.jpgIMG_20190602_073255.thumb.jpg.39cf468ad48341cb5247a8404e6eafe5.jpg

Czym się kierować, jak dobrać aby nie popełnić złego wyboru. Przyczepka to Tabbert Comtesse 590 1989r.

Proszę o poradę, ewentualnie link do strony zakupowej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Od dwóch dni jestem posiadaczem Tabberta Comtesse 560.Dlugo szukałem przyczepy. Każda co oglądałem miała jakieś wady zawsze coś się znalazło. Ale w tej przyczepie nie było do czego się doczepic. Pancerna konstrukcja. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Menu napisał:

Witam. Od dwóch dni jestem posiadaczem Tabberta Comtesse 560.Dlugo szukałem przyczepy. Każda co oglądałem miała jakieś wady zawsze coś się znalazło. Ale w tej przyczepie nie było do czego się doczepic. Pancerna konstrukcja. ?

Pokaż fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej 590-ki kupiłem na Allegro

https://allegro.pl/oferta/klin-uszczelka-ozdobna-12mm-czarna-7819876216

i dobrze pasuje.

Edytowane przez JurekM (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.10.2019 o 15:57, JurekM napisał:

Do mojej 590-ki kupiłem na Allegro

https://allegro.pl/oferta/klin-uszczelka-ozdobna-12mm-czarna-7819876216

i dobrze pasuje.

witam Panie Jurku, mam takiego samego taberta jak pan, rok 89, popsul mi sie zamek , pilnie poszukuje nowego, czy moglby mi pan pomoc, wiem ze tez szukal pan zamka do swojej przyczepy. jaka cena> z gory dziekuje , podaje maila radek.plenerowo@gmail.com

W dniu 6.06.2019 o 21:29, KubaL napisał:

witam, mam takiego  taberta, rok 89, popsul mi sie zamek , pilnie poszukuje nowego, czy moglby mi pan pomoc, wiem ze tez szukal pan zamka do swojej przyczepy. jaka cena> z gory dziekuje , podaje maila radek.plenerowo@gmail.com , widzialem ten link ale nie umiem zamowic na tej stronie, to chyba niemiecka jakaś, w Polsce nie ma tego nigdzie???

IMG_20190602_073255.thumb.jpg.39cf468ad48341cb5247a8404e6eafe5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisz sobie numer katalogowy tego zamka i podzwoń po firmach które sprzedają części akcesoria do przyczep/kamperów to Ci zamówią?

I uzupełnij trochę swój profil żeby można było Ci coś precyzyjniej podpowiedzieć.. np. gdzie możesz ten zamek zamówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.