Skocz do zawartości

Przyczepki TABBERT


zielony1974

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wyjaśnienia i fotki.

 

Zielony, pisałeś o tych kratkach. Mógłbyś jakieś foto wrzucić ?

 

Jacek jak bede w cepce to zrobie fotki moze nawet jutro postaram sie ale nie obiecuje :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam też jestem od niedawna posiadaczem Tabbert'a i powiem wam ze jestem z tej przyczepy Mega zadowolony, Kiedyś była Adria potem jakiś wynalazek rodem z NRD na kółkach od Wartburga potem KIP a teraz Luxus Luxus Luxus nic dodać nic ująć

Pozdro dla "Taberciarzy" i do zobaczenia na drodze

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez oSa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też chcę dołączyć do grona mercedesów wśród przyczep,też jestem szczęśliwym posiadaczem Tabberta 505 (w tej chwili w renowacj ,nie mylić z remontem) i nie widzę innej,chyba najbliższa nam to Hobby.Na hasło że sprzedam to żona nie odzywa się do mnie z tydzień,tak się podoba.

na fotce merc+ holownik

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja nie mam Tabberta ale mam nadzieję, że uda nam się go kupić.

Ale zacznę od począdku:

Jak do tej pory byliśmy w posiadaniu fendt topas. Wystawiliśmy go na sprzedaż, bo koniecznie chcemy przyczepę z piętrowym łóżkiem.

No i tak: wczasy zamówione, przedpłacone i przyczepa dwa dni temu sprzedana!

Pojeździliśmy trochę już wcześniej i naszym faworytem był Hobby ale do dzisiaj...

Własnie dzisiaj byliśmy salonie z kampingami i normalnie oboje  zakochaliśmy się w Tabbercie.

No fakt, jest drogi ale jest cudowny!

Teraz muszę poszperać trochę w internecie może znajdziemy coś używanego a jak nie, to raczej trzeba będzie uśmiechnąć się do banku i kupić to cudo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ nie kolego. Już nie wszystkie mają łazienki.

Zaczęli wersje bez łazienek specjalnie dla cyganów, bo kupowali i kazali zdemontować łazienkę.

Tak jakoś niektórzy cyganie mają, że podobno nie korzysta się z toalety tam gzie się śpi albo kobiety nie korzystają wspólnie z łazienki z mężczyznami. No ale tak jak napisałam: PODOBNO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, mogło tak być  gdyż  wiele modeli było produkowanych w 2 wersjach . Uboższej i wypasionej  i dość  szybko zaczęto produkować wersję  na zamówienie , gdzie klient odwiedzając przedstawiciela  mógł wyposażyć swą  przyszłą  przyczepkę dowolnie konfigurując wnętrze układając mebelki w makiecie .Dla tej firmy nie było rzeczy niemożliwych. 

Alfred Tabbert potrafił upchać łazienkę  z wc w takim seryjnym maluchu jak Herzog 400 czy Markgraf 330 (porównywalne gabarytowo z naszą N126.)  już na początku lat sześćdziesiątych. Markgraf 330 była jedną  z takich dwuwersjowych  produkcji, z kibelkiem lub bez. Podobnie tyczyło się także w kwestii samych mebli . Zanim masowo Tabbert wprowadził meble "na wysoki połysk" czyli laminowanych  była to opcja do wyboru w wersji droższej. Przy czym wszystkie konkurencyjne firmy jeszcze przez wiele lat laminatu nie stosowały jaki i wielu innych nowatorskich rozwiązań przykładowo wewnętrznej instalacji na  12v . 

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.