Skocz do zawartości

Proszę rzucić okiem :)


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli dobrze pamiętam to ja ją widziałem na Allegro już dobry rok temu, ale mogę się mylić. :niewiem:

Też wtedy szukałem angielki .

 

Możesz mieć rację ! :bzik:

Zdarza mi się trafiać na te same oferty, trzeci sezon z rzędu :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dzieki: Dziękuję Mariusz !

Tak trochę tylko sobie popatrzyłem :skromny:

Jak pamiętasz, naoglądałem się różnej maści budek, dostatecznie dużo, aby mieć chłodne spojrzenie na wszystkie okazje :oslabiony:

Mam nadzieję, że nikt mnie za to nie usmaży :niewiem::bzik:

:hej:

 

Na pewno nikt i na pewno NICKT i na pewno Ewa Cię nie usmaży, a wręcz przeciwnie, pewnie piwko zarobiłeś ;) Ja też obserwując od 2 lat rynek kamperów wiem, że są auta, które pojawiają się w ogłoszeniach kolejny raz i nadal nie ma chętnych. Jeżeli przyczepa nie sprzedaje się kilka sezonów "to wiedz, że coś się dzieje" ;)

Ale Ewa, nie poddawaj się w poszukiwaniach. Jeśli pytasz na forum: Pomożecie?!

To odpowiadamy: Pomożemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz robi RTG a Kristofer rezonans albo tomografie :) Normalnie komisja lekarska i to taka lepsza niż NFZ może zapewnić :dzieki:

Serdecznie dziękuję :dzieki: Szukam dalej, materiału do badań będę dostarczać :bzik:

Ponawiam też prośbę, ktokolwiek widział zdrową przyczepę z mojego podpisu proszony jest o zawiadomienie mnie niezwłocznie ;)

A ja już się jakoś odwdzięczę :piwo::jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jestem blondynką ale w to DMC nie wierzę ;)

A co w ogóle myślicie o tym sprzedawcy? Warto jechać?

 

http://moto.allegro....1959770618.html

 

 

heh odpowiadam ! - nie warto jechać ani nawet oglądać na necie - szkoda czasu.

 

jak poszukiwałem przyczepy - (linkowałem już wątek) to była tam "piękna, malutka, ideał" - i ogółem na fotkach wyglądała na nową, z zewnątrz bez większych mankamentów. To samo tyczyło się większości przyczep na tym placu, gość pisał, że ma ok 30 przyczep - na aukcjach przeważnie więcej niż 10 nie miał wystawionych jednocześnie (oszczędność?) - wystawiał tylko te umyte, odpicowane i "gotowe" <olaboga> do sprzedania.

 

jako, że Poznań to skupisko handlarzy - są tam minimum 3 duże place i kilku mniejszych importerów - a i dojazd mam dobry - (330km, z czego całość 2-pasmówką i autostradą) stwierdziłem, że wyjadę z rana i obskoczę wszystkich handlarzy - tak też się stało. U pana z Best Camp, który przez telefon po prostu zachwycał się nad tą "malutką" (nie tą co teraz stoi tylko poprzednią) na placu stało ok 30-40 przyczep - malutka na środku umyta, otwarta, wietrzona czekała na mnie czyli napalonego kupca jadącego pół Polski (w końcu sprzedawca zapewniał, że warto!!) -i co ? rozbity miała lekko przód - schowek + fragment podłogi ok 20x40cm "naprawiony" pianką i starą deską - zero szczelności, wszystkie (podkreślam wszystkie!) narożniki przyczepy oraz łączenia dachu i ścian - mokre, malowane pod kolor tapety farbą - na mokrą tapetę <olaboga> nie zmienia to faktu, że była to najlepsza przyczepa na placu - i zdaniem właściciela i moim. zrobiłem nawet kilka fotek, ale laptop umarł i nie mam czasu na razie na wykręcanie dysku i kopiowanie.

 

no to mówię - pokaż Pan coś podobnej wielości (430) lub do 530cm co jest godne zakupu - tak więc oglądałem jeszcze z 10 minut przyczepy na placu - wiele wyglądało jakby stało na placu od 10 lat - zarośnięte wokół, zapadnięte w trawnik, brudne (od okolicznych drzew), niekompletne, zaczepy nie zabezpieczone - w skrócie syf.

 

podsumowując - każda z nich miała większy lub mniejszy feler - np zgnitą podłogę , tak że człowiek ważący 65kg ma wrażenie, że wpadnie pod spód, a to odchodząca tapeta w narożnikach, mega zgniete parapety pod i nad oknem, śmierdzące itd.

 

do tego przedsionek, który teraz gość sprzedaje - taki zielony, stał tam wtedy już od jakiegoś czasu rozstawiony i pewnie dalej tam stoi i gnije, ogólnie gościa chyba przerosło (ok 30-35lat) cały ten biznes, przeinwestował (paliwo, przyczepy za darmo też nie dostaje, czas, komórki, może płaci też coś za plac - na ładnym osiedlu domków), aktualnie widzę, że jego domena jest na sprzedaż, przyczep wystawia co raz to mniej, zresztą sam przyznał na koniec, że nie ma nic suchego i godnego na placu :/, więc myślę, że niedługo zniknie i z allegro tylko najpierw wyprzeda to za pół ceny - nawet amator na placu skapnie się co i jak.

 

dalej pojechałem do gościa, który wydawał się, że mówi prawdę - Gość ok 55 lat, który stwierdził, że zięć z anglii przywiózł, pojechał nad morze i wystawił do sprzedania, żeby trochę dorobić - bardzo wiarygodny a do tego przyczepa była sucha, nie śmierdziała, była twarda w narożnikach, zadbane wnętrze - ogółem rewelacja w stosunku do tych z bestcamp. Postanowiłem więc trochę się policytować i za godzinkę ruszałem z budką do domu.

 

okazało się całkiem niedawno - przy okazji oglądania przyczep wystawionych do oceny na forum - że Pan Jurek to handlarz na mniejszą skalę - a układ z zięciem + kilka kont na allegro dla zmyłki daje obraz już mniej wesoły (szczególnie poprawki w fotoszopie :) ) niektórych fotek przyczep.

 

ja jestem zadowolony, mimo, że w każdy weekend (po za jednym od września) dłubie przy przyczepie - i nie znalazłem jeszcze większych mankamentów, jedynie modernizuję, usprawniam :]

 

jak się nie śpieszysz i masz pieniądze na paliwo - w końcu kupisz ładną angielkę - da się :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w jaki sposób znaleźć przyczepkę. :niewiem:

 

a czytałeś pytanie koleżanki ? :

 

 

 

A co w ogóle myślicie o tym sprzedawcy? Warto jechać?

 

http://moto.allegro....1959770618.html

 

więc opowiedziałem - odnośnie tego sprzedawcy - nie warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, żaden z tych układów... Kolega z NIDACAMP (link) ma w papierach Optima 430, na boku przyczepy napis Optima, z przodu i z tyłu siedziska podwójne naprzeciw siebie ze stolikami składanymi (nie podkowa), po prawej od wejścia aneks kuchenny, na wprost łazienka, a po prawej od łazienki - szafa.

Najbardziej zbliżona jest 440, ale 430 jest krótsza o siedzisko z tyłu.

Coś takiego jak na rysunku

post-3272-0-00051100-1323430347_thumb.jpg

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W papierach to ja też mam coś innego zlosnik.gif sugerującego że mam 420 ok.gif. Co innego nazwa handlowa a co innego katalogowa. Zadziwiające że w katalogu nie ma układu, ale generalnie ubogi ten katalog (nie ma np. układów bez pomieszczenia toalety oslabiony.gif ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.