Skocz do zawartości

Proszę rzucić okiem :)


Ewa0208

Rekomendowane odpowiedzi

ogółem wydaje mi się ładna, jedynie silikon przy brodziku jest brzydko poprawiony - trzeba by sprawdzić podłogę, oraz numer VIN - bo rocznika 94 w jej przypadku nie byłbym taki pewien - a skoro stoi u handlarza to wiadomo, że nic nie wiadomo.

 

fotki sprytnie robione - nie widać okien i ich okolic w środku - a to może coś sugerować - poproś o dodatkowe foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ewciu... Egzemplarz zachęcający ale...

1. To nie jest rocznik 1994. Przeproszę jeśli okaże się inaczej (nie dotyczy bazgrołów w DR czy umowie)

2. Poproś o fotkę numeru ramy, ma być ładny i czytelny, bez śladów i prób przebijania (nagminne) oraz tabliczki znamionowej. Musi to być do rejestracji w PL i nie daj się nabrac na "pomagamy zarejestrować" bo będziesz miała odmłodzoną p-pę z nieprawdziwym RB. Ponadto fotkę z wygrawerowanym numerem na oknach. Te 3 fotki żądaj i warunkuj.

3. Pamiętaj i bierz poprawkę na handlarza.

4. Możesz powołać się na moje wątpliwości i podesłać gościowi link do mojej wypowiedzi.

 

Teraz!

Nie zniechęcaj się, potwierdzenie niezgodności to świetny argument do zmiany ceny na Twoją korzyść.

 

ogółem wydaje mi się ładna, jedynie silikon przy brodziku jest brzydko poprawiony - trzeba by sprawdzić podłogę, oraz numer VIN - bo rocznika 94 w jej przypadku nie byłbym taki pewien - a skoro stoi u handlarza to wiadomo, że nic nie wiadomo.

 

fotki sprytnie robione - nie widać okien i ich okolic w środku - a to może coś sugerować - poproś o dodatkowe foto

Oooooooooo, no to z rocznikiem na bank. 2:0 dla nas.

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Już napisałam maila z prośbą o zdjęcia tabliczki, ramy, szyb, czekam na odpowiedź.

Celuję w angielkę, bo kobiety też są wzrokowcami (wbrew obiegowej opinii ;) ) ale chętnie rozważę inne propozycje :dzieki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzikuska Caravelair (marka słynąca z lekkich przyczepek) o długości 330 ma DMC 900kg (Ewa znasz dobrze cepkę) a MW 598kg chyba. Czyli ładowność 302kg.

Ta angielka to 460,

Kocera 515-ka ma MW 897kg (ale nie wiem czy z butlą, zbiornikiem wody z wodą, kołem zapasowym?),

więc tu może być ok 800-850kg, co by dawało ładowność 100-150kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są - moja była... Adria 4252 z łóżkiem piętrowym lub Adria Optima 430 (znasz) - DMC 1000kg z wc kasetowym, 4os.

 

 

ADRIA OPTIMA 430

prod. 1992 rok, 4-osobowa,

Długość: 4,3 m, z dyszlem 5,62 m , szerokość 2,09 m

Masa własna: 730 kg, DMC 1000 kg

 

Powiem tak... Mając pierwszą przyczepę Adrię 4252 wiedziałem, że mam DMC 1000kg i MW ileś tam... Ale nigdy się nie zastanawiałem, ile ja tam kg napakowałem. A było tego sporo na dwie wyprawy po Europie dla 4 osób. Jak kupiłem Knausa, to w DR mam MW i DMC wpisane 1300kg i też się nie zastanawiałem ile przyczepa waży pusta i gotowa do wyprawy do Rumunii.

Jak kupiłem kamperka, to wiedząc, że w czasie jazdy oprócz bagażu mają jechać jeszcze 4 osoby w środku - DMC i MW było dla mnie ważne. Auto w oryginale miało wpisane MW 1280kg a DMC 3500kg... Już zapowiadało się nieźle, ale sprzedający się zdziwił jak po sprawdzeniu stanu technicznego poprosiłem, byśmy podjechali na wagę. Chodziło mi o wagę z zabudową. Okazało się, że zabudowa naprawdę jest lekka i auto (bez butli i pełnego zbiornika wody) waży 1350kg.

Śmiało mogę dodać trochę kg przy modernizacji, bo zostanie mi dla pasażerów i bagażu ok. tony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.